زمان برای جدا کردن کار و بیمه درمانی در ایالات متحده ؟

از آن زمان به تجدید نظر در رابطه بين اشتغال و مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده, یک مورخ و کارشناس بهداشت استدلال می کند.

Mical راز استاد در سیاست عمومی و سلامت استادیار تاریخ و هیئت مدیره گواهی متخصص داخلی در دانشگاه مرکز پزشکی روچستر. او نویسنده این برش قسمتی از مغز نامه: ساخت آمریکا جراحی (دانشگاه روچستر مطبوعات 2015) و چه چیزی اشتباه است با فقرا ؟ روانپزشکی, نژاد, و جنگ با فقر. (دانشگاه کارولینای شمالی مطبوعات 2016).

در اینجا راز توضیح می دهد که چرا از آن زمان به uncouple ارتباط بین بیمه سلامت و کار در امریکا:

بیش از 3.2 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته 3 میلیون افزایش از هفته گذشته است. در عین حال این تعداد سرسام آور است که بدون شک یک دست کم نگیرید. عظیم اقتصادی تاثیر این ارقام مستقیم بهداشت عمومی جنبه—از دست دادن بیمه درمانی برای بسیاری از آمریکایی ها که برای دریافت این مزایا از طریق کارفرمای خود.

در تلاطم جهانی همه گیر به شدت افزایش تعداد بیمه آمریکایی می افزاید: سوخت به یک در حال حاضر آتش سوزی ویرانگر. در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت داد که در آن به هیچ وجه قصد عقب نشینی از آن استدلال که تمامیت قانون مراقبت مقرون به صرفه خلاف قانون اساسی است و باید زده. دادگاه عالی ایالات متحده باید از شنیدن در مورد بعد از این سال و در حالی که استدلال های حقوقی هستند astoundingly شل و ول هیچ تضمینی وجود ندارد که این قانون خواهد بود را تایید کرد.

ناگهانی سنبله در تازه ایجاد پتانسیل برای یک طوفان کامل ویرانگر برای هر دو افراد و بیمارستان ها که دیدن افزایش نرخ جبران نشده مراقبت. در صورت عدم وجود بیمه درمانی و بیمارستان در ادامه به ارائه مراقبت حاد اما پیدا کردن که آنها اغلب نمی تواند برای آن پرداخت می شود.

هیچ دلیل مقرر بیمه سلامت باید به اشتغال و ایالات متحده منحصر به فرد است که در آن اصرار بر برتری این مدل است. نزدیک به 60 درصد از آمریکایی ها به دست آوردن بیمه درمانی خود را از طریق کارفرمای خود یک آمار است که باید همه ما نگران همانطور که ما شاهد افزایش نرخ بیکاری. آمریکایی ها نظر بیمه خدمات درمانی و در نتیجه دسترسی به مراقبت های بهداشتی به عنوان یک امتیاز به دست آورده از طریق اشتغال به جای یک حق اساسی و تلاش برای تغییر این رابطه برآورده شده است با مقاوم مقاومت در برابر.

بیمه بهداشت و درمان و اشتغال

این اشتغال-رویکرد متمرکز بود و نه اجتناب ناپذیر نیست بلکه دقت کشت توسط شرکت های بیمه که تا به حال پاک کردن منافع مالی داشته باشید. بیمه کارگران به عنوان یک گروه قدرتمند بود روش حصول اطمینان از آنها می توانید فروش خود را به سیاست های نسبتا سالم و توانمند و جوان جمعیت در نتیجه نگه داشتن هزینه های خود را پایین و حاشیه سود خود را بالا.

به عنوان مورخ دیوید Rothman نشان داده است شرکت های بیمه به بازار عرضه شده نه تنها خود محصول بلکه فرهنگی ادراک است که بیمه بود که به دست آورده به سود یک مسئولیت است که سرپرست خانوار نیاز به ارائه برای خانواده اش است. یک پدر که می تواند کودک خود را به پزشک به دلیل او تا به حال موفق به اخذ بیمه مناسب بود و نشانه ای از شکست شخصی به جای شکست یک جامعه برای مراقبت از آن آسیب پذیر است.

توسط 1960 اکثریت آمریکایی ها دریافت بیمه خود را از طریق کارفرمایان خود را توسعه آغاز شد که تنها در اوایل دهه 1930 ،

در عین حال با تکیه بر اشتغال به عنوان یک روش برای به دست آوردن بیمه سلامت بسیاری از سمت چپ پشت: سالمندان بیکار و یا کسانی که نمی توانند کار را برای دلایل دیگر و البته ،

برنامه های خاص توسعه داده شد برای رسیدگی به این جمعیت—یعنی مدیکر پزشکی و بعد از آن برنامه بیمه سالمت کودکان (تراشه). هنوز هم هر گونه تلاش برای گسترش بیمه از طریق معنی ربطی به اشتغال شدند با مقاومت شدید. با عبور از قانون مراقبت مقرون به صرفه است که به عنوان طراحی شده اند مورد نیاز متحده به گسترش مدیکید واجد شرایط بودن برای آمریکایی های کم درآمد, 26 متحده با موفقیت شکایت دولت فدرال برای جلوگیری از این مورد نیاز است. در حالی که بسیاری در ابتدا تمایلی متحده در نهایت تصمیم به گسترش به تاریخ 14 متحده نه گسترش مدیکید ترک بسیاری از آمریکایی های کم درآمد بیمه.

بعلاوه تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متحده با موفقیت درخواست برای اضافه کردن کار مورد نیاز به خدمات درمانی دسترسی مضر و اثبات نشده و اندازه گیری اخیرا زده در میشیگان توسط دادگاه منطقه ای ایالات متحده در واشنگتن, DC.

که پرداخت?

در حالی که با حمایت کارفرما بیمه بهداشت و درمان است که محبوب در ایالات متحده آن است که گران ناکارآمد و به نفع بالا بگیر. متوسط هزینه یک کارفرما حمایت طرح در سال 2019 شد بیش از $20,000 در هر خانواده 5% افزایش از سال قبل است. در حالی که کارفرما می پردازد بسیار از این به طور متوسط بیش از یک چهارم از حق بیمه پرداخت شده توسط کارکنان علاوه بر روزافزون copays, deductibles و اشکال دیگر از هزینه های.

زمانی که کارفرمایان خود را پرداخت مزایای کارکنان آن را در هزینه کارگر حقوق. در عین حال این مزایا مشمول مالیات نیست یک مدت طولانی مالیاتی تغییر ناگهانی است که به طور نامتناسبی مزایای بالاتر بگیر با براکت مالیاتی بالاتر. علاوه بر این وجود دارد که انگیزه کمی برای بهره وری و صرفه جویی در هزینه اقدامات کارفرما مبتنی بر بیمه به بالا هزینه بیمه بهداشت و درمان است که به سادگی ترجمه شده به حق بیمه بالاتر.

اساسا بیمه بهره مند شوند در حالی که مالیات دهندگان پای این لایحه است.

اشتغال و حمایت های بیمه به نفع شرکت های بیمه و کسانی که در مشاغل با درآمد بالا. این است که بسیاری از جنبه های منفی از جمله ترویج کار-قفل مانع نوآوری و حفظ حقوق کم است. آن را نیز به عنوان ما می بینیم در حال حاضر فوق العاده بد-مناسب برای گسترده بهداشت عمومی فاجعه مانند COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان بیکاری و متعاقب آن نرخ بیمه آمریکایی ها شروع به افزایش می یابد, از آن زمان به تجدید نظر در این رابطه اشتغال و بهداشت و درمان.

نظرات می توانید تغییر دهید و ما نباید اجازه دهید که بیمه بهداشت و درمان صنعت بود اولیه shaper افکار عمومی که سزاوار بیمه بهداشت و درمان. مجمع تشخیص مصلحت نظام ایجاد اولویت های جدید و reshapes عمیق باورهای سیاسی. من یک عضو خانواده است که پوست کنده یک ماشین دشنه که تا به حال به عنوان خوانده شده “Obamacare با این نسخهها کار برای کسانی که نمی” و با خوشحالی ثبت نام برای طرح در دولت ارز زمانی که در محل کار خود دیگر ارائه بیمه.

پس از coronavirus همه گیر باید فرصتی برای تجدید نظر ما overreliance در اشتغال به عنوان یک اندازه گیری از ارزش و به عنوان یک دروازه برای بهداشت و درمان. از آن زمان به اطمینان حاصل شود آمریکایی ها می توانید دسترسی به بهداشت و درمان بدون در نظر گرفتن اشتغال است. بیش از حد در خطر است.

منبع: دانشگاه روچستر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>