Infinite منتظر سه ساعت به بگویید که پلیس در مورد Livestreamed خودکشی

اشتباه اولویت

در فوریه 2019 یک جوان 19 ساله برزیلی livestreamed خودکشی او در ویدئویی محبوب به اشتراک گذاری برنامه Infinite. یک ساعت و نیم بعد Infinite متوجه شده و حذف این ویدئو.

سه ساعت پس از آن, Infinite در نهایت پلیس تماس گرفت یک کارمند سابق برزیل دفاتر Infinite شرکت مادر ByteDance گفته رهگیری برزیل — و آن را صرف آن ساعت قرار دادن با هم یک روابط عمومی استراتژی است.

ساعت تیک تاک

کارمند صحبت کرد که در زیر به شرط ناشناس ماندن ارائه رهگیری با یک تصویر از یک سند داخلی جزئیات Infinite را دقیقه به دقیقه با پاسخ به livestreamed خودکشی.

این نشان می دهد که Infinite در مورد جریان از طریق پیام از تاثیرگذاران در واتساپ — و نه از این تیم در چین وظیفه نظارت بر محتوا.

“موضوع اصلی این بود که چقدر آمادگی این تیم چینی بود برای یک وضعیت شبیه به این” منبع گفت: رهگیری “که در آن برنامه الگوریتم متوجه نشدم که این یک خودکشی اجازه دهید به تنهایی پایین آوردن livestream حتی پس از شکایت.”

بیانیه استاندارد

رهگیری نوشت که Infinite نیست پاسخ هر یک از سوالات خاص در مورد این حادثه بود اما با ارائه یک بیانیه است.

“ما عمیقا متاثر شده این حادثه غم انگیز و همدردی با خانواده” بیانیه ای گفت:. “ما را تشویق هر کسی که نیاز به حمایت و یا در مورد یک دوست یا عضو خانواده برای تماس با یک خودکشی تدریس خصوصی در خانه.”

ادامه مطلب: Infinite Livestreamed کاربر خودکشی — سپس آن استراتژی روابط عمومی در محل قبل از تماس پلیس [slate]

بیشتر در Infinite: محققان در پیدا کردن عمده نقص امنیتی در برنامه محبوب Infinite

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im