Infinite تلاش برای سرکوب ویدئوها توسط کاربران آن تلقی زشت فقیر

حقیقت زشت

چینی-فیلم های برنامه Infinite گفته خود مدیران به سرکوب ویدئوها ایجاد شده توسط “زشت” فقیر و یا افراد معلول می شود ارسال شده در پلت فرم اصلی تصویری بخش با توجه به اسناد داخلی به دست آمده توسط این رهگیری.

اسناد و مدارک دیگر نشان داد که هر چیزی که آسیب رساندن به “افتخار ملی” و یا جریان مورد “ارگان های دولتی مانند پلیس” نیز ممنوع ممنوع آشکار است. کاربران نشان داد که “بد دکوراسیون” در خانه های خود از جمله ترک خورده دیوار نیز ممنوع — تلاش با توجه به رهگیری‘s تفسیر به مجازات Infinite را فقیرتر مخاطبان است.

پوشش

اسناد به نظر می رسد وقاحت به زبان انگلیسی ترجمه و مورد استفاده در پلت فرم دفاتر در سراسر جهان است. یک سخنگو گفت: رهگیری که دستورالعمل ها “دیگر در حال استفاده و یا در برخی موارد به نظر می رسد هرگز در محل بوده است.”

سخنگوی اما انکار نمی کند که قوانین در واقع در جای مسدود کردن ارسال توسط معلولان ضعیف و غیرجذاب بیان کرد که آنها “به نمایندگی از اوایل بلانت تلاش در جلوگیری از قلدری.”

“برای شما”

این هنوز مشخص نیست چه بدست آورده Infinite کاربران یک نقطه در آرزو “برای شما” بخش. با توجه به سند اما “اگر شخصیت ظاهر و یا عکسبرداری از محیط زیست خوب نیست تصویری خواهد بود بسیار کمتر جذاب نیست worthing [sic] به توصیه به کاربران جدید است.”

سیاست و حتی مشخص شده که چه فیزیکی نقص به نگاه کردن به جمله “غیر طبیعی بدن شکل” “زشت صورت به نظر می رسد” و “آشکار آبجو شکم.”

ادامه مطلب: Infinite گفت: مدیران به سرکوب پست های “زشت” مردم و فقرا برای جذب کاربران جدید [slate]

بیشتر در Infinite: بی حوصله گی در حال ارسال بر روی Infinite در مورد قرنطینه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im