سه فضانوردان در بازگشت به زمین شنبه. شما می توانید به تماشای فرود خود را زندگی می کنند.

سه اعزامی 61 crewmembers را ترک ایستگاه فضایی بین المللی و بازگشت به زمین شنبه (Feb. 6) و شما می توانید سفر خود را خانه زندگی می کنند آنلاین.

پردازنده خروج سایوز MS-13 فضاپیما خواهد بود ناسا شکستن رکورد فضانورد کریستینا کخ که باید صرف 328 روز از روی این مدار آزمایشگاه — طولانی ترین تک پروازهای فضایی توسط یک زن. فضانورد آژانس فضایی اروپا و سفر 61 Cmdr. Luca Parmitano و فضانورد روسی الکساندر Skvortsov که راه اندازی شد در ماه ژوئیه سال 2019 خواهد بود و در بازگشت از یک 201-روز ماموریت به ایستگاه فضایی.

این فضاپیمای سایوز خواهد undock از ایستگاه پنج شنبه در ساعت 12:50 a. m. EST (0550 GMT) و لمس کردن جنوب شرقی Dzhezkazgan قزاقستان در 4:12 صبح به وقت EST (0912 GMT; 3:12 p. m. به وقت محلی در قزاقستان). ناسا آغاز خواهد شد پوشش زنده فرود در 3 p. m. EST (0800 به وقت تهران) در حدود 18 دقیقه قبل از سایوز انجام deorbit رایت خود را آغاز تبار به جو زمین. شما می توانید به تماشای فرود در اینجا زندگی می کنند در Space.com حسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون ناسا.

مرتبط با: سفر 61: ایستگاه فضایی بین المللی ماموریت در عکس
بیشتر:
علم کریستینا کخ را نزدیک به سال در فضا در عکس

امشب (Feb. 5) در 9 p. m. EST (0200 GMT on Feb. 6) ناسا خواهد جریان یک پخش زنده از داخل ایستگاه به عنوان سه فضا مسافران خداحافظی به خود شخص اعزامی 61 crewmembers و هیئت مدیره سایوز فضاپیمای. ناسا فضانوردان جسیکا Meir و اندرو مورگان و روسیه فضانورد اولگ Skripochka این ایستگاه فضایی جدید فرمانده باقی خواهد ماند روی ایستگاه.

این undocking از سایوز MS-13 فضاپیما را علامت رسمی آغاز سفر 62. اما Parmitano در حال حاضر به طور رسمی تحویل فرماندهی ایستگاه فضایی بین المللی به Skripochka سنتی تغییر فرماندهی مراسم در اوایل صبح روز چهارشنبه (فوریه. 5).

شش عضو اعزامی 61 خدمه تیشرت چاپ با خدمه نشان جمع آوری برای یک اهل تفریح و بازی پرتره در داخل ایستگاه فضایی بین المللی را Zvezda خدمات ماژول. در تصویر از چپ به راست در حال پرواز مهندسین اندرو مورگان اولگ Skripochka جسیکا Meir, Christina کخ و الکساندر Skvortsov و Cmdr. Luca Parmitano. (اعتبار تصویر: ناسا)

هر چند ایستگاه فضایی بین المللی به طور معمول دارای شش crewmembers پردازنده آن خواهد بود عامل در نیمی از کارکنان تا 9 آوریل هنگامی که سایوز MS-16 فضاپیما قرار است با راه اندازی سه اعزامی 62 crewmembers: ناسا فضانورد کریس کسیدی و فضانورد روسی نیکولای Tikhonov و آندره Babkin.

ایمیل Hanneke Weitering در hweitering@space.com یا او را دنبال کنید @hannekescience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de