هزاران نفر از Coronavirus آزمون در حال رفتن استفاده نشده در ایالات متحده Labs

به عنوان ایالات متحده در تلاش برای آزمایش مردم برای COVID-19 علمی آزمایشگاه که آماده هستند و قادر به اجرای تشخیص عامل در ظرفیت کامل.

یک طبیعت تحقیق و تفحص از چندین دانشگاه آزمایشگاه برای تست این ویروس در می یابد که آنها برگزار شده است تا نظارتی لجستیک و اداری موانع و مانع توسط تکه تکه ما سیستم مراقبت های بهداشتی. حتی به عنوان تست عقب نصب شده برای بیمارستان ها در کالیفرنیا برای مثال در درمانگاه بودند تبدیل به دور ارائه می دهد از تست از گواهی تحصیلی labs چرا که آنها استفاده نمی کند سازگار بهداشت-ثبت نرم افزار یا ندارد قراردادهای موجود با بیمارستان است. محققان هشدار می دهند که اگر چنین موانع باقی می ماند آزمایشگاه در تلاش برای پیوستن به تلاش برای مبارزه با کروناویروس ممکن است در نهایت خود را چرخ نخ ریسی. ایالات متحده در حال حاضر جهانی کانون گیر با بیش از 430,000 تایید موارد COVID-19 از جمله نزدیک به 15,000 مرگ و میر.

“ما ظرفیت 2,000 آزمون در روز, می گوید:” استیسی گابریل انسانی متخصص ژنتیک در گسترده موسسه MIT و هاروارد در کمبریج ماساچوست که در آن امکانات تست شد و تایید شده در مارس. “اما ما نمی انجام می دهند که بسیاری از. دیروز حدود 1000. چیزی است که نگه داشتن ما را به عقب ؟ سوال این است که” او می گوید.

گسترده و چند تن دیگر منجر labs صرف هزاران دلار به محوری امکانات خود را—که معمولا تمرکز بر روی موضوعات از ژنوم مهندسی به پژوهش سلول های بنیادی برای آزمایش مردم برای coronavirus با استفاده از پایه روش PCR. آنها پیمایش پیچیده مقررات فدرال و بهینه سازی مولکولی-زیست شناسی پروتکل های. اما با وجود این برخی می گویند که آنها در حال انجام در نیمی از ظرفیت یا کمتر به دلیل کمبود عرضه و یا به دلیل بیمارستان ها به آنها ارسال نمونه. “ما می توانیم نتایج را در 12 ساعت—24 در اکثر می گوید:” دیوید غرور عفونی-بیماری متخصص در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو است که کمک می کند تا منجر به یک تست عملیات. اما او در بر داشت که بسیاری از بیمارستان ها همچنان به چوب با شرکت های تشخیصی آنها عادت کرده اند—حتی اگر زمان چرخش گزارش به سه تا هفت روز چون از تقاضا است.

موانع هستند و نگران از آنجا که بیشتر مردم باید تست شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. در زندگی مشترک امکانات برای مثال مدیران باید بدانید که اگر ساکنان و یا کارکنان می تواند ریختن ویروس. و مراقبت های بهداشتی کارگران نگران کمبود آزمون را برای خود ترس است که آنها می تواند عبور عفونت ها به مردم آسیب پذیر است. “بسیاری از بیمارستان ها در حال انکار و یا به تأخیر انداختن تست از پرستاران که در معرض شده اند و یا حتی نشان دادن نشانه ها می گوید:” Zenei کورتز, رئيس جمهور از پرستاران ملی ایران, یک 150,000 عضو اتحادیه مستقر در سیلور اسپرینگ مریلند.

دانشمندان می گویند رهبری فدرال مورد نیاز است برای سازماندهی ما تست برای کاهش اداری و لجستیکی موانع. آنها همچنین پیوستن آنلاین برای به اشتراک گذاشتن راهنمایی به طوری که آزمایشگاه در سراسر جهان می توانید به سرعت. “این تصور غلط وجود دارد که شما تنها نیاز به یک دستگاه PCR و دکترا—که 10 درصد از آنچه شما نیاز دارید می گوید:” فئودور Urnov یک مدیر علمی در ابتکاری ژنتیک موسسه در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی که راه اندازی یک تست عملیات در 30 مارس پس از هفته از چالش است. “زندگی من است که بیدار شدن از خواب در 3 در صبح و تفکر از 24 چیزهایی که به اشتباه امروز.”

‘آنها ایجاد یک کابوس’

سازمان بهداشت جهانی (WHO) آغاز شد هشدار دولت به آماده شدن برای COVID-19 ژانویه. آژانس همچنین تایید و توزیع آلمانی-توسعه-PCR بر اساس آزمون برای ویروس. اما به جای استفاده از این آزمون مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) طراحی و توسعه خود را دارد. برای بسیاری از ماه فوریه این آزمون تنها مجاز در ایالات متحده است.

با آیات در اواخر فوریه که CDC آزمايشات در تامین کوتاه مدت و معیوب سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) که تنظیم رابطه با استفاده از تست های تشخیصی اجازه دانشگاهی آزمایشگاه برای شروع coronavirus تست. اما این آزمایشگاه نیاز به یک آزمایشگاه بالینی بهبود اصلاحات (CLIA) گواهی نشان می دهد که آنها در دیدار با استانداردهای کیفیت. در روز FDA اعلام, 29 مارس, دانشگاه واشنگتن ویروس شناسی وزارت در سیاتل بر خاست به عمل است. به عنوان آزمایشگاه های تشخیصی در خدمت بیمارستان های وابسته به دانشگاه آن را به حال شبکه دانش و CLIA گواهینامه مورد نیاز برای دریافت بلافاصله آغاز شده است.

به عنوان دیگر پیشرو مولکولی-زیست شناسی بخش درهم برای عضویت در تلاش به دست آوردن گواهی ثابت و پا گیر بسیاری یافت می شود همکاران در CLIA-گواهی درمانگاه ها در این نزدیکی هست. “این بود که عمیقا غیر بدیهی می گوید:” Urnov. موسسه او به رهبری جنیفر Doudna شرکت کاشف از ژن CRISPR-ابزار ویرایش متوجه آن می تواند به بازی با همکاری با دانشگاه, دانش آموز, مرکز بهداشت. محققان مشابه ساخته شده ترتیبات گسترده موسسه دانشگاه بوستون در ماساچوست و چان زوکربرگ Biohub در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.

گام دیگری—که یکی از دانشمندان برجسته در حال آمادگی به آدرس—مشغول به کار بود از قابل اعتماد ترین تست استفاده کنید. بسیاری از تصمیم در برابر CDC نسخه. “من نمی خواهم به توهین اما افرادی که CDC کیت به سادگی شکست خورده در زیست شناسی مولکولی—آنها ایجاد یک کابوس می گوید:” Urnov. او در نظر گرفته با استفاده از چه کسی توصیه می شود پروتکل اما نگرانی در مورد در حال اجرا از اجزای ضروری چون آزمایشگاه در سراسر جهان در حال استفاده از این آزمون است. چپ و راست او می گوید: محققان صحبت کردن در مورد کمبود. Urnov فرود در یک آزمون طراحی و توسعه توسط پزشکی شرکت Thermo Fisher Scientific مستقر در والتهام ماساچوست عمدتا به دلیل شرکت علمی افسر تضمین شده است که این امر در حفظ و موسسه در منابع. (یک CDC سخنگوی دفاع کيفيت آژانس آزمون و رول و گفت که این سازمان به سرعت در حال توسعه یک تست عمومی-بهداشت نظارت است. او می افزاید: “CDC همچنین تشویق دولت ما همکاران به کار با بخش خصوصی برای توسعه تست های تشخیصی برای استفاده تجاری.”)

در Boston University School of Medicine, سلول های بنیادی و زیست شناس جورج مورفی تصمیم گرفتند به استفاده از که پروتکل اما خواسته محققان در آزمایشگاه خود را برای پیدا کردن جایگزین مواد تشکیل دهنده در مورد کمبود بریدن. “هر روز چیزی است که وجود دارد در حال اجرا به طوری که ما همیشه در حال ساخت و اعتبار تغییرات,” او می گوید. آنها با استفاده از مسنجر-پیام پلت فرم شل به بحث در مورد این تغییرات با بیش از 600 محققان در تلاش به سطح شیب دار تا تست در سراسر جهان است.

‘همه چیز شده است یک اودیسه’

موج جدیدی از چالش ها زمانی شروع شد که آزمایشگاه رسیده به بیمارستان نیاز به آزمون. “کسب و کار آمریکایی پزشکی و راه آن است که سازمان یافته است که به طرز حیرت انگیزی آمادگی برای این” Urnov می گوید. یک مشکل این است که ما بیمارستان ها با استفاده از طیف وسیعی از سیستم عامل نرم افزار برای پرونده سلامت الکترونیک. همچنین بسیاری از سخت مراحل اداری برای راه اندازی حساب با labs تبادل نمونه و حمل و نقل و صدور صورت حساب می افزاید: غرور و افتخار است. به همین دلیل چندین بیمارستان تصمیم به استیک با تجاری labs آنها در حال حاضر در حال همکاری با محققان می گویند.

در کالیفرنیا ارقام stark: در اواخر ماه مارس دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش تعداد تقریبا 57,000 آزمون. حتی پس از Urnov می گوید بیمارستان پیشنهاد آزمایش رایگان از مرکز تامین می شود بشردوستانه سازمان. “من نشان می دهد تا در یک سحر و جادو کشتی” Urnov می گوید: “با 20000 رایگان کیت و CLIA و همه چیز و عمده بیمارستان ها می گویند:” برو دور ما نمی تواند رابط با شما است.'”

در یک e-mail به طبیعتاما Dugas رسانه-روابط افسر در ساتر سلامت سیستم بیمارستان در شمال کالیفرنیا گفت: “ساتر را کشف COVID-19 آزمون تجزیه و تحلیل با حداقل یک دانشگاهی ارائه دهنده. به موفقیت های الکترونیکی و رابط بین آزمایشگاه ارائه دهنده و ساتر سلامت مورد نیاز است.” Dugas می افزاید که ساتر پیش بینی نیست همکاری با آزمایشگاه علمی در آینده که در آن در حال گسترش است داخلی تست قابلیت های.

مصمم به انجام کاری مفید با آن رایگان آزمون برکلی تیم رسیده به شهرستان مقامات بهداشت و سازمان غیر انتفاعی مادام العمر مراقبت های پزشکی که در میان دیگر خدمات فراهم می کند برای مراقبت از افراد بدون دائمی خانه و یا بیمه پزشکی در برکلی و شهرهای اطراف آن. مسئولان شهرستان خواست تا این تیم را به آزمون آتش نشانان و این هفته مادام العمر ارسال آن اولین نمونه از افراد بی خانمان به آزمایشگاه. مادام العمر نرم افزار نیست چین با برکلی سیستم اطلاعات باید به صورت دستی وارد و در حال حاضر می گوید افسر ارشد پزشکی مایکل استیسی. “این ایده آل نیست,” او می افزاید: “اما ما در حال انعطاف پذیر از آنجا که ما می خواهم به آزمون مردم در حال حاضر است.”

انعطاف پذیری نیز کلید مورفی عملیات در دانشگاه بوستون است که وابسته به مرکز پزشکی بوستون. بعد از آزمایشگاه به دست آمده تنظیم مقررات مجوز یک دانشجوی تحصیل در رشته بیوانفورماتیک نوشت: یک کامپیوتر اسکریپت است که اجازه می دهد نتایج آزمون برای تغذیه به طور مستقیم به پزشکی مرکز سلامت الکترونیک-سیستم ضبط. تنها با که در جای خود می تواند بیمارستان ارسال نمونه های آزمایشگاهی و شنیدن در مورد نتایج. “بیمارستان گفت: به طور معمول این امر را شش ماه” مورفی می گوید. تیم خود را به اشتراک گذاشته است کد ساخته شده است که این ممکن است در آنلاین مخزن GitHub به این امید که دیگر علمی labs می توانید با استفاده از آن. “این چیز تمام شده است یک ادیسه می گوید مورفی.

گروه های دیگر در حال پیشرفت است اما تنها با شرکای حاضر به انعطاف پذیر باشید. “آن زمان حدود 2000 تلفن و بسیاری از ایمیل ها اما ما در حال گرفتن وجود دارد می گوید:” گابریل. او نگران است که موانع مواجه تیم او در گسترده ای را پایین آهسته دیگر labs. تست تلاش خواهد شد به خصوص مهم است که این کشور شل اجتماعی-فاصله اقدامات می افزاید: پاتریک Ayscue متخصص اپیدمیولوژی درگیر با تست در Chan زوکربرگ Biohub. “ما نیاز به یک چارچوب ملی برای دولت ها به تصمیم گیری در تست,” او می گوید. در نامه ای به کاخ سفید به دست آمده از طبیعتو دانشمندان ذکر شده تنگناها آنها صورت همراه با یک طرح برای کمک به شهرهای کوچک و بزرگ در سراسر ایالات متحده دریافت آزمون آنها نیاز دارید.

تماس است و از جهت دیگر ، در 8 آوریل, سه رهبران کنگره در واشنگتن دی سی با ارسال نامه ای به الکس آذر دبیر از وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای ایجاد یک استراتژی ملی برای تست. “اعضای کنگره همچنان عمیقا نگران در مورد گزارش از تست کمبود و تست عرضه در دسترس بودن” آنها نوشت. “از آن زمان گذشته است که دولت با استفاده از هر ابزار در قدرت خود را برای رفع این مشکلات است.”

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در مارس 9 سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>