این سال واکسن ممکن است محافظت در برابر COVID-19

به عنوان پزشکان در سراسر جهان همچنان به بسیج در برابر coronavirus COVID-19 و سعی کنید برای توسعه یک واکسن یک پزشک فکر می کند او ممکن است یک تک خال در حفره.

سال پیش پیتر hotez را بازتوییت کرد یک واکسن و متخصص بیماری های عفونی در Baylor College of Medicine, مشغول به کار در یک واکسن است که محافظت موش آزمایشگاهی از سارس با توجه به هوستون کرونیکل.

این پروژه رها شد و واکسن هرگز آزمایش بر روی انسان چون آن زمان تا سال 2016 — 16 سال پس از شیوع سارس به پایان رسید — به تولید آن است. اما در حال حاضر hotez را بازتوییت کرد مظنون است که تنظیمات جزئی آن می تواند تبدیل به یک ماندگار دفاع در برابر COVID-19.

سارس و COVID-19 بسیار شبیه کارشناسان بر این باورند. آنها هر دو coronaviruses — گرفتن همه مدت برای یک دسته از ویروس ها است که منجر به دستگاه تنفسی فوقانی عفونت — و به اشتراک گذاری 82 درصد از ژنوم های هوستون کرونیکل گزارش.

که بدان معنی است که اثبات نشده سارس واکسن است که نشسته در یک فریزر چهار سال گذشته احتمالا نمی خواهد کمک کند به عنوان-است. اما آن می تواند hotez را بازتوییت کرد معتقد است که در خدمت به عنوان یک ارزش پریدن کردن نقطه است.

“این ممکن است نیاز به برخی از افزایش سرعت اما پایدار” جیمز LeDuc, مدیر گلوستون آزمایشگاه ملی در دانشگاه پزشکی تگزاس شعبه در گلوستون که با همکاری بیلور محققان گفت: هوستون کرونیکل. “هر ویروس متفاوت است برخی از ویژگی های سازگاری است.”

اما تغییر و تست این واکسن می تواند روی حیله و تزویر. Hotez را بازتوییت کرد گفت: هوستون کرونیکل که او را کاربردی برای کمک های مالی برای سرمایه گذاری در این پروژه اما شرکت های داروسازی علاقه مند نیست در bankrolling او.

آنها بنا به گزارش ها به او گفت که آنها خواهد بود بیشتر تمایل به انجام این کار اگر COVID-19 شد فصلی — و بنابراین در محدوده زمانی معین — بیماری.

از آنجا که hotez را بازتوییت کرد ترس COVID-19 واکسن تحقیقات ممکن است دچار رکود مگر اینکه شیوع این بیماری می شود به شدت بدتر است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de