در این سال فصل طوفان می تواند به خصوص افتضاح

2020 کومودو خواهد بود یک فعال محققان گزارش.

این فصل طوفان را ببینید 18 تا 22 به نام طوفان تشکیل در حوضه اقیانوس اطلس که شامل تمامی اقیانوس اطلس خلیج مکزیک و دریای کارائیب است.

تعداد نام طوفان پیش بینی شده است که بالاتر از هر دو بلند مدت و کوتاه مدت به طور متوسط با توجه به لیان شیه استاد, دریایی, زمین و علوم جوی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی.

دراز مدت (سال 1951 تا سال 2019) متوسط نام طوفان است 11 و کوتاه مدت (سال 1995 تا سال 2019) به طور متوسط 14.

Hurricane Dorian appears as a swirl of white clouds over the US coast
طوفان دوریان بیش از کارولینای شمالی 2019. (اعتبار: NOAA)

از کسانی که به نام طوفان هشت تا 11 مارس رشد به اندازه کافی قوی برای تبدیل شدن به طوفان (تاریخی به طور متوسط شش) با امکان سه تا پنج طوفان تبدیل شدن به اصلی طوفان است.

خلیج مکزیک ممکن است به طور قابل توجهی بیشتر فعال طوفان فصل به عنوان شیه داده نشان می دهد احتمال از شش تن به 10 به نام طوفان تشکیل در منطقه با دو تا پنج تن از آنها تبدیل شدن به طوفان و یکی به دو تبدیل شدن به اصلی طوفان است. تاریخی به طور متوسط برای خلیج فارس سه نام طوفان و طوفان.

شیه روش ارزیابی بیش از 100 سال از داده های تاریخی در اقیانوس اطلس طوفان موقعیت و شدت و همچنین به عنوان متغیرهای دیگر از جمله الگوهای آب و هوایی و دریایی-درجه حرارت سطح به پیش بینی که چگونه بسیاری از طوفان را تشکیل می دهند در هر حوضه اقیانوس.

این کومودو اجرا می شود از تاریخ 1 ژوئن تا نوامبر 30.

منبع: NC State

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>