این ویروس ضد کت و شلوار به شما اجازه می دهد Vape سکس

لس آنجلس-طراحی بر اساس شرکت تولید باشگاه خواب یک ویروس و ضد نیمه بدن کت و شلوار مفهوم به نام “Micrashell” است که می تواند اجازه می دهد تا ما را به یک روز با خیال راحت از حضور در جشنواره های فیلم و کنسرت و رویدادهای ورزشی در طول یا پس از جهانی همه گیر — بدون نیاز به ایستادن شش فوت از هم جدا.

این شرکت خواستار آن را “تجهیزات حفاظت شخصی طراحی مفهوم است که اجازه می دهد تا برای انسان-به-انسان تعامل در محیط گروه” در آزادی مطبوعات. “این Micrashell یک ویروس-محافظ و کنترل آسان و سرگرم کننده برای پوشیدن disinfectable سریع برای استقرار کت و شلوار است که اجازه می دهد تا اجتماعی بدون فاصله.”

کت و شلوار — که تنها پوشش می دهد تقریبا سوم بالای بدن — ویژگی های مقاوم در برابر برش پارچه و هوا-تصفیه کلاه روشن shield برای دید خوب, بی سیم, ارتباط صوتی تصویری و دوربین و البته همراه گوشی های هوشمند نرم افزار.

چراغ همراه کت و شلوار حتی می توانید نشان می دهد که چه خلق و خوی کاربر است و یا نمایش پیام.

“برای مثال یک رنگین کمان روشنایی تعقیب اثر در کت و شلوار خود را می تواند بیان شادی در حالی که استاتیک نور قرمز می تواند اکسپرس ‘شلوغ” می خواند مطبوعاتی.

می خواهید به نوشیدن و یا دود در داخل کت و شلوار ؟ هیچ مشکل.

با توجه به توضیحات رسمی “کاربران قادر خواهد بود تا با خیال راحت مصرف نوشیدنی و vape از طریق ویژه طراحی شده بارگذاری اتاق زیر کلاه.”

داشتن آن تنها یک نیمه کت و شلوار و همچنین حل موضوع نیاز به رفتن به حمام.

“این امر می تواند یک درد بزرگ به آن را در هر زمان شما نیاز به رفتن به مستراح” سر از اختراع میگوئل Risueño گفت: شرکت سریع.

یا حتی صمیمیت.

“ما همچنین در تلاش برای مطمئن شوید که اگر شما می خواستم به آن را نیز چیزی است که شما می توانید انجام دهید” Risueño اضافه شده است.

با وجود آن که یک مفهوم ایده پشت آن نیست که ظالمانه به عنوان آنها را صدا.

“اصل طراحی کت و شلوار بود دانستن این زمان حساس به ماده اجازه دهید آن را با بسته بندی sci-fi ویژگی های است که هنوز نمی وجود داشته باشد و خواهد بود موانع اما [اجازه] استفاده از فن آوری های که در دسترس هستند به ما” Risueño گفت: شرکت سریع. “اگر ما نمی که ما فقط موز زل زده به جای در واقع تلاش برای حل یک مشکل است.”

“اعتقاد ما بر این حوادث ضروری به تجربه انسانی و ایجاد خاطراتی که تعریف ما از زندگی” تولید باشگاه سر از پروژه های خاص Corey Johnson گفت: در انتشار.

“در حالی که ما ممکن است دیدن یک Coachella-اندازه رویداد برای برخی از زمان ما در حال هیجان زده چالش برای ایجاد راه حل های نوآورانه به فشار رو به جلو با کیفیت سرگرمی زندگی می کنند و ارتباط انسان” جانسون اضافه شده است.

ادامه مطلب: کنسرت, هرگز همان خواهد بود پس از COVID-19. در اینجا چیزی است که شما می توانستید به آنها را به بازگشت [شرکت سریع]

بیشتر در مورد این ویروس: نیوزیلند مدعی را حذف COVID-19

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im