این کتابخانه مجازی در کمیته مبارزه با سانسور می دهد یک صدای به سانسور روزنامه نگاران

همانطور که دولت ها در سراسر جهان سرکوب روزنامه نگاری آزادی و سانسور خود را ملی مطبوعات گزارشگران بدون مرز در حال کار برای ارائه اخبار سانسور عمومی از طریق بعید کانال: یک کتابخانه قرار دارد در داخل محبوب block-ساختمان تصویری بازی کمیته مبارزه با سانسور.

حتی در بسیاری از محدود کشورهایی که اخبار سانسور شده در سراسر وب مانند چین سرکوب گسترش اطلاعات اطراف COVID-19 pandemic — شهروندان هم اکنون می توانید دریافت اخبار خود را با بارگذاری فوتبال و کوه در می رم از طریق مجازی قفسه های بدون سانسور کتابخانه.

“شما می توانید پیدا کردن مقالات و اطلاعات در مورد روزنامه نگاران که در حال سانسور در کشورهای خود گفت:” رابرت-Jan Blonk ارشد تعاملی تولید در شرکت تولید MediaMonks که کمک به ساخت کتابخانه, در مصاحبه ای با Fast Company. “ما به اشتراک گذاشتن این داستان از طریق کتابهایی که در این کتابخانه و مردم فقط می توانید آشکارا آنها را بخوانید چرا که حتی در کشورهای… که این روزنامه نگاران هستند که از شما قادر به بازی کمیته مبارزه با سانسور.

عظیم کتابخانه دیجیتال — که شامل بیش از 12.5 میلیون Minecraft بلوک و در زمان 24 سازندگان از 16 کشور مختلف بیش از 250 ساعت برای طراحی و ساخت خانه های واقعی مقالات نوشته شده توسط پنج روزنامه نگاران از سانسور کشورها از جمله روسیه و مکزیک و مصر و ویتنام و عربستان سعودی ارائه رفع انسداد اخبار خوانندگان را از طریق اینترنت زرنگ و دانا راه گریز.

حتی اگر دولت سانسور سعی در هک و حذف کتابخانه های متعدد دیگر سرور میزبان در کشورهای دیگر در حال آمادگی به سر می برد و محافظت از آن را با توجه به شرکت سریع.

داخل کتابخانه است که همچنین دریافت کمک به طراحی از استودیو طراحی BlockWorks و سازمان خلاق DDB, آلمان یک لوله مدور با سقف گنبدی نمایش پرچم از کشورها در سراسر جهان از آن شعبه بال از کتابخانه سازمان های کشور است. خوانندگان و علاقهمندان به سادگی می توانید دانلود بازی و نقشه “راه رفتن” شخصیت خود را به روسیه بال انتخاب کنید تا یک کتاب و یک مقاله از grani.ru یک سایت مسدود شده در روسیه که گزارش دولت و تظاهرات در این کشور است.

روزنامه نگار خدیجه Cengiz نامزد به عربستان سعودی روزنامه نگار جمال Khashoggi — که ترور شد توسط دولت عربستان — کار با توسعه دهندگان به کمک او میتوان به اواخر شریک سانسور مقالات در این بازی است. مقالات نیز به نظر می رسد از دیگر روزنامه نگاران: Nguyen Van دای که تبعید شد از ویتنام, Javier والدز بود که به قتل در مکزیک, Mada Masr در مصر و یولیا Berezovskaia در روسیه است.

اعلام کرد در روز جهانی مبارزه با سایبر سانسور پروژه هدف این است که نه تنها دسترسی به سانسور روزنامه نگاری اما به آگاهی به تهدید آزادی مطبوعات در سراسر جهان و همچنین به عنوان سخت گیرانه درمان سانسور روزنامه نگاران ایم که ایستاده بود تا به دولت است.

“این چنین یک راه منحصر به فرد از آوردن توجه به سانسور” Blonk گفت FastCo. “ما امیدواریم که با بسیاری از بازیکنان و بنابراین بسیاری از مردم است که ما اساسا به این مشکل دوباره. مرگ مردم به خاطر آنها می شود.”

ادامه مطلب: این کتابخانه در ‘فوتبال’ اجازه می دهد تا دسترسی مردم کار سانسور روزنامه نگاران از هر نقطه [شرکت سریع]

بیشتر در سانسور: چین به سانسور اطلاعات در مورد در حال رشد همه گیر در رسانه های اجتماعی

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im