این تصویری از مریخ’ نشت جو می تواند Elon Musk گریه

باد دور

جدید و خیره کننده مجموعه ای از ناسا انیمیشن نشان می دهد که چگونه خورشید به آرامی سلب دور سیاره سرخ را جو است.

انیمیشن های ایجاد شده از داده های جمع آوری شده توسط ناسا فضاپیمای MAVEN به عنوان آن orbited مریخ نشان می دهد که مریخ مگنتوسفر خیلی ضعیف است به حفاظت از سیاره را از تند بادهای خورشیدی که به تدریج دمیده دور از فضای معکوس گزارش شده است. جدید انیمیشن نیز فراهم می کند بهترین نگاه در عین حال در جریان های الکتریکی در اطراف مریخ است.

گیل نیروی

تحقیقات قبلی در تلاش برای توضیح دهید که چگونه مریخ به تدریج از دست داد مقدار از فضای آن اشاره کرد به غول گرد و غبار بر روی سطح به عنوان مقصر اصلی. اما تحقیقات جدید منتشر شده در دوشنبه در مجله طبیعت نجوماستدلال می کند که فعل و انفعالات مغناطیسی بین سیاره مگنتوسفر و بادهای خورشیدی که معکوس گزارش انفجار در بیرون از یک میلیون مایل در ساعت مسئول رانندگی به دور از جو است.

“مریخ اتمسفر رفتار کمی مانند یک فلز (persian) بستن یک مدار الکتریکی” محقق رابین Ramstad گفت: در آزادی مطبوعات. که مدار Ramstad اضافه شده است که به طور مستقیم ناشی از قدرتمند باد خورشیدی است.

خشم جاده

ما به مدت طولانی شناخته شده است که مگنتوسفر زمین محافظت از سیاره ما از خورشید ما خطرناک اشعه های خورشیدی و بادهای اما این تحقیقات روشن ترین صفحه نمایش و در عین حال تاثیر آن باد می تواند داشته باشد.

این محققان نشان می دهد, معکوس , گزارش, که این بادهای خورشیدی انجام داده اند می تواند آسیب زیادی به مریخ جو که در حال حاضر بی ثمر سنگ بود یک بار با شکوه آبکی جهان بود که به تدریج موردنیاز.

ادامه مطلب: این TRIPPY مریخ تصاویری نگه سرنخ به همین دلیل این سیاره از دست رفته فضای آن [معکوس]

بیشتر در مریخ’ جو: ناسا نشان می دهد غول گرد و غبار منفجر مریخ آب به فضا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>