این یوتا در مرتع پرورش احشام یک “مرکز فرماندهی” برای تحقیقات ماوراء الطبیعه

Skinwalker Ranch

حدود 500 مایل دورتر از منطقه 51 یکی دیگر به شدت محافظت ترکیب در ارتباط با فعالیت بیگانه — و مادربرد فقط یک فرصت برای سرمایه گذاری در داخل دروازه آن است.

روز پنج شنبه در سایت منتشر شده یک داستان و جزئیات آن روزنامه نگار را تجربه بازدید از Skinwalker Ranch و ملاقات با دانشمندان وجود دارد که در حال تلاش برای ناخن چه چیزی باعث تمام پدیده های عجیب و غریب.

تاریخ طبقه

برای قرن ها مردم محلی و صاحبان Skinwalker Ranch گزارش کرده اند که از آن شده است این سایت از قطع عضو حیوانات مرموز محافل محصول و آدم ربایی بیگانه. منطقه اطراف مزرعه و حتی لقب “UFO کوچه” با توجه به تعداد زیادی از گزارش فضاپیما رؤیت است.

از سال 1950 محققان — برخی با پنتاگون بودجه — انجام مطالعات بی شماری سعی کنید به کشف کردن آنچه در جریان است. و تقریبا بلافاصله پس از خرید آن را در سال 2016 در مرتع پرورش احشام را مالک فعلی گفت که مادربرد بخواهد به ناشناس باقی می ماند تا به حال یک “مرکز فرماندهی” ساخته شده و در آن به حمایت از تحقیق بیشتر است.

رویکرد علمی

از مرکز فرماندهی پلاسما فیزیکدان اریک برد و تیم خود را نظارت یک دسته از تجهیزات علمی طراحی شده برای ضبط هر گونه فعالیت های عجیب و غریب در به امید پیدا کردن یک توضیح علمی برای آن است.

“هر چیزی که در این مزرعه می تواند تخلیه باتری تلفن خود را در یک ثانیه به مردم تابش می سوزد و تولید مجنون سطح الکترومغناطیسی فرکانس” برایانت “اژدها” آرنولد, مزرعه سر امنیت گفت: مادربرد. “هنگامی که ما برای اولین بار در اینجا در سال 2016 پس از خرید در مرتع پرورش احشام گه برخی از چرخ دنده ها و آزمون آنها در سمت چپ پشت سر, خوب, اجازه دهید فقط می گویند که ما گرفته ایم بیشتر رویکرد علمی.”

ادامه مطلب: در داخل Skinwalker Ranch, ماوراء الطبیعه سر چشمه از بشقاب پرنده ها و تحقیقات [مادربرد]

بیشتر در مورد بشقاب پرنده ها تحقیقات: ارتش ایالات متحده است که هزینه $750k به همکاری با بشقاب پرنده ها-گروه پژوهشی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im