این تیم می خواهد به تصرف خود در فضای مجاز: نامحدود انرژی از درون زمین

حفاری در

در مرکز ایتالیا یک تیم از دانشمندان حفر یک چاه دو مایل در جستجوی یک عملکرد-عرضه نامحدود از انرژی پاک.

اگر این گروه از ایتالیا و سوئیس زمین شناسان موفق به دریافت یک کمی عمیق تر و رسیدن به K افق — عمق که در آن آنها انتظار می رود برای پیدا کردن مخازن بسیار تحت فشار مایعات — آنها خواهد بود قادر به استفاده از چه سیمی توصیف به عنوان “یکی از مهمترین و پر انرژی انواع انرژی های تجدید قدرت در جهان است.”

ترفند این است که حفر عمیق بدون تحریک یک زلزله عظیم در طول راه.

خوب چشم انداز

دانشمندان امیدوار هستند که آنها می تواند رسیدن به K افق بدون ایجاد زلزله — آنها تحقیقات منتشر شده در مجله JGR جامد زمین در ماه گذشته است که نشان می دهد ممکن است.

اما بهره برداری از این منبع انرژی در زیر شناخته شده به عنوان سیال فوق بحرانی به دلیل آن است که خواص هر دو مایع و گاز را به اثبات می تواند روی حیله و تزویر در حق خود است.

“مایعات بسیار خورنده و حل بسیاری از مسائل از سنگ است که شما نیاز به مقابله با” گفت: سوزان خرده مؤسسین زمین گرمایی شرکت التا سنگ انرژی گفت: سیمی. “این چیزهای ترسناک.”

ریسک و پاداش

دانشمندان همچنین نیاز به مطمئن شوید که آنها در واقع در یک مخزن قبل از آغاز چنین بلند پروازانه حفر پروژه.

سیالات فوق بحرانی نسبتا غیر معمول سیمی , گزارش, پس, حتی اگر این پروژه خاص موفق دیگر نقاط جهان ممکن است از شانس. اما این مناطق در نزدیکی این نقاط در صورتی که شیر در, می تواند خود را با دسترسی نامحدود به قدرت تمیز.

ادامه مطلب: می خواهند فضای مجاز: نامحدود انرژی پاک? فقط مته جهان داغترین خوبی [سیمی]

بیشتر در انرژی: ایسلند شدید با استفاده از فن آوری به برداشت انرژی پاک از آتشفشان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im