این سیستم اجازه می دهد تا شما پرواز یک هواپیمای بدون سرنشین با بازو حرکات

محققان در دانشگاه MIT علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی و آزمایشگاه (CSAIL) را توسعه داده اند جدی مانند ذهن کنترل سیستم است که اجازه می دهد تا شما را به کنترل یک هواپیمای بدون سرنشین و تنها با چرخاندن و بلند کردن اجسام ساعد خود را.

یک ویدیو آپلود شده توسط CSAIL تیم نشان می دهد سیستم. هواپیماهای بدون سرنشین خلبان قادر به مانور یک هواپیمای بدون سرنشین کوچک از طریق یک سری از حلقه ها را به راحتی و فقط با چرخاندن بالا بردن و پایین آوردن او ساعد به لطف دستگاه بسته اطراف بازوی خود را.

هدف این است که به کنترل هواپیماهای بدون سرنشین — و به طور بالقوه دیگر قطعات از تکنولوژی به عنوان طبیعی که ممکن است با مهار شهود انسان.

مقاله منتشر شده در ماه گذشته جزئیات یک “پلاگین و بازی کنترل حرکت” که متکی بر عضلات و سنسور حرکت.

“اجازه می دهد دستگاه به تفسیر غیرکلامی دستورات مانند حرکات می تواند کمک به ایجاد تعاملات بیشتر شبیه به تعامل با شخص دیگری” این مقاله را می خواند. “هنوز به طور فراگیر و موثر واقع بینانه حالات چنین رابط را نیاز باید قابل سنجش زیرساخت و یا هر کاربر زمان راه اندازی.”

این دستبند مانند دستگاه میدارد تا حرکت را از طریق سیگنال های الکتریکی و می تواند تمایز بین یک مشت گره کرده دست چرخش و یا ساعد جنبش است.

با توجه به آزمایش هواپیماهای بدون سرنشین بود و ماهر در خواندن مورد نظر ورودی به درستی شناسایی و پاسخ به 81 درصد از 1,535 “بدون ساختار حرکات.”

ادامه مطلب: MIT عضلانی-سیستم کنترل برای هواپیماهای بدون سرنشین اجازه می دهد تا یک خلبان با استفاده از حرکات دقیق و خاص ناوبری [Reason]

بیشتر در هواپیماهای بدون سرنشین: پلیس آمریکا تست “همه گیر هواپیماهای بدون سرنشین” که نظارت اجتماعی فاصله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im