این هلال خیره کننده زمین است آخرین نمایش از صفحه اصلی از جیوه-محدود BepiColombo

این BepiColombo فضاپیما رهبری برای جیوه نشان داد حماسی آخرین مشاهده از زمین در حالی که زوم دور از سیاره ما در روز جمعه و شنبه (آوریل 10 و 11).

فیلم از این فضاپیما نشان می دهد که هلال زمین لغزش به دور از ساختار اروپایی-ژاپنی کاوشگر که باید وارد مدار عطارد در سال 2025 است. زمین پرواز یکی از یک سری از سیاره ای برخورد نیاز به از دست دادن سرعت برای سفر طولانی یک روش است که موجب صرفه جویی در سوخت.

این فضاپیما بزرگنمایی به عنوان کم به عنوان 7,900 مایل (12,700 کیلومتر) بالاتر از سیاره ما با ارتفاع حدود 32 بار عادی کروز مدار ایستگاه فضایی بین المللی.

مرتبط با: BepiColombo در تصاویر: جیوه ماموریت توسط اروپا و ژاپن

“تصاویر جمع آوری شده فقط قبل از نزدیک ترین روش به تصویر بکشد ما سیاره درخشان را از طریق تاریکی در یکی از نوع بشر را بیشتر به چالش کشیدن بار در تاریخ اخیر” نوشت: آژانس فضایی اروپا در بیانیه ای. مقامات قبلا خواست نجوم علاقه مندان برای مشاهده رمان coronavirus مربوط به “اجتماعی فاصله” دستورالعمل در حالی که جستجو برای سفینه فضایی خود را از بالکن یا حیاط.

یکی از سخت ترین بخش از پرواز درگیر 34 دقیقه تاریکی برای BepiColombo هنگامی که آن را به پرواز را از طریق سایه زمین است. این اولین بار بود که با انرژی خورشیدی فضاپیما دریافت نمی کنند نور خورشید به “قدرت” ابزار و تجهیزات ضروری پس از آن راه اندازی 18 ماه پیشدر اکتبر سال 2018 است.

برای آماده شدن برای تاریکی ماموریت اپراتورها به طور کامل شارژ فضاپیما باتری های ساخته شده و مطمئن شوید که تمام قطعات خوب بود و گرم. اجتماعی فاصله با توجه به تلاش های مداوم coronavirus همه گیر شد و در نیروی در فضاپیما ماموریت مرکز کنترل در دارمشتات, آلمان با تنها محدود پرسنل در سایت. تلاش می کرد بدون هیچ مشکلی ESA افزود: در همین بیانیه است.

“آن است که همیشه nerve-wracking بدانید که یک فضاپیما را به پانل های خورشیدی هستند و نه غرق در نور خورشید. زمانی که ما شاهد سلول های خورشیدی بود و دوباره شروع به تولید جریان الکتریکی می دانستند BepiColombo شد و در نهایت از سایه زمین و آماده برای ادامه آن سیارات سفر” السا Montagnon, BepiColombo فضاپیما مدیر عملیات برای ESA گفت: در این بیانیه است.

دانشمندان روشن ترین ابزار در طول پرواز برای انجام علمی اندازه گیری از ماه و زمین, میدان مغناطیسی, ESA اضافه شده است. این مشاهدات را به عنوان یک آزمون برای اجرای عملیات در عطارد. BepiColombo دانشمندان را تجزیه و تحلیل داده ها در زمان لازم را درجهبندی دستگاهها برای این فضاپیما در آینده پرواز خواهد شد که زهره در ماه اکتبر.

ESA مشخص مانور نتيجه با به اشتراک گذاشتن یک انیمیشن از تصاویر گرفته شده به عنوان فضاپیما پرواز به دور از زمین در عرض یک روز از پرواز, زوج با یک نقل قول از ستاره شناس معروف کارل ساگان. “که عقب هلال احمر … ‘نگاه دوباره در آن نقطه است. که در اینجا. که صفحه اصلی. که ما. در آن همه شما را دوست دارم همه شما می دانید همه شما تا کنون شنیده ام از هر انسان هایی که تا حالا زندگی کردن زندگی خود را.’ – کارل ساگان. وداع @BepiColombo و شب بخیر.”

متعدد فضاپیما و آژانس توییتر خوردها ارائه به روز رسانی در ماموریت در طول و بعد از پرواز.

“عزیز زمینیها من تقریبا یک میلیون کیلومتری از زمین در حال حاضر و من از دست شما خیلی” از @BepiColombo حساب توییتر گفت: دوشنبه (مه 13). “من آن را خیلی خوشحال اگر شما می توانید به اشتراک گذاری هر عکس شما گرفته ام من پرواز روز جمعه است.” حساب اضافه شده یک لینک به یک گروه فلیکر میزبانی عکس از پرواز گرفته شده توسط عکاسان آماتور ردیابی فضاپیما گذشت.

این انیمیشن نیز مورد توجه برخی از برجسته تویتر.

“استثنایی متقابل نگاه: #BepiColombo بود به دنبال ما در حالی که ما به دنبال آن در همان زمان” نوشت میزبان مجازی تلسکوپ پروژه مستقر در ایتالیا در توییتر در روز شنبه (11 آوریل), به اشتراک گذاری یک کامپوزیت از تصویر خود را و است که از فضاپیما.

لندن Northolt شعبه رصدخانه که به طور معمول در مطالعات ستاره های دنباله دار و سیارک ها در زمین flybys ارسال شده یک عکس در توییتر نشان دادن آن از نظر BepiColombo در آسمان است. “آن قابل مشاهده بود در +16.9 مجله در آن زمان در جهت صورت فلکی هیدرا” این توییت در روز یکشنبه (12 آوریل) به عنوان خوانده شده. یک +6 قدر در روشنایی در نظر گرفته شده است در آستانه چشم غیر مسلح دید بنابراین +16.9 قدر است فقط قابل مشاهده در یک تلسکوپ بزرگ.

علمی و به روز رسانی در مورد ماموریت پیشرفت در دسترس خواهد بود در هفته های آینده در @ESA_Bepi, @ESA_MTM و @BepiColombo.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>