این خیره کننده 4K video دوباره ایجاد آپولو 13 خطر ناک سفر در اطراف ماه

فضانوردان سرنشین آپولو 13 فضاپیما تا به حال جان سالم به در برد یک انفجار و کاهش اکسیژن قبل از خود و بعد از روی حیله و تزویر سرمایه گذاری در مارس 14, 1970: 25 دقیقه عبور سمت دور ماه را از ارتباط با زمین است.

در حال حاضر شما می توانید بخشی از فضانوردان آپولو 13 نمایش از ماه را دور جانبی به لطف ویدیو جدید حسن نیت ارائه میدهد از ناسا Lunar Reconnaissance Orbiter (LRO).

LRO بهینه سازی شده است به زوم بر روی اهداف کوچک بر روی سطح ماه است. این فضاپیما نتایج استفاده شده است برای همه چیز از شناسایی به طور دائم سایه یخ آب برای استفاده بالقوه در آینده بشر فرود ماموریت به عکاسی آپولو فرود سایت از 1960s و 1970s.

مربوط به: ‘آپولو 13’ راه اندازی دوباره به تئاتر سالگرد

هنوز از تازگی منتشر ویدئو نشان می دهد که ديد از آپولو 13 ماموریت سفر در اطراف ماه. (اعتبار تصویر: ناسا nasa Goddard/یوتیوب)

آپولو 13 خدمه هرگز این شانس را به زمین بر روی ماه. هنر و صنعت خود بود در مسیر به فرود هنگامی که یک مخزن اکسیژن منفجر شده در یک سرویس ماژول در مارس 13, 1970 مجبور ماموریت برنامه ریزان به تغییر مسیر با یک برنامه پشتیبان گیری. فضانوردان, خوشبختانه, شدند, شده در, انفجار. اما آسیب های پاره پاره کردن مخزن اکسیژن خطوط آسیب دیده و فرمان ماژول فضاپیما به نام ادیسه. این ماژول طراحی شده بود به همراه فضانوردان از طریق جو زمین در پایان ماموریت.

ناسا تا به حال به سرعت کشف کردن که چگونه به نگه داشتن فضانوردان زنده به مدت چهار روز در سفر خانه به عنوان آنها را برای رفتن به فرود بر روی ماه. آژانس کارگردانی فضانوردان به قدرت دیگر سالم فضاپیما در ماموریت — قمری با دلو و انجام چند موتور می سوزد که با ماژول تبار موتور. موتور می سوزد مورد نیاز برای تکمیل فضانوردان’ مسیر را از طریق فضا به حلقه اطراف ماه و بازگشت به زمین است. (انجام یک راست به نوبه خود در اطراف سقط جنین امکان پذیر نیست چرا که تنها اودیسه تا به حال به اندازه کافی قدرتمند موتور برای به انجام رساندن این موتور که فرض شد آسیب دیده در انفجار.)

با فضانوردان در حال حاضر در چنین خطر رفتن در پشت ماه اضافه شده یکی دیگر از لایه ای از استرس چرا که خدمه قادر به برقراری ارتباط با زمین در آن زمان. با این حال آنها از طریق OK و این جدید, 4K LRO تصویری را نشان می دهد در جزئیات خیره کننده چند نشانه آنها دیده اند در سمت دور ماه است.

در این ویدئو شما می توانید با دیدن چاله در سمت دور ماه پاپ آپ در امتداد افق به عنوان فضاپیما در بالای 4.5 میلیارد سال rocky ماهواره ای. دوربین مردد است در حالی که در دهانه یک کوه در مرکز آن است. و به زودی می آید آن لحظه خاص زمانی که زمین میآید تا بالای افق بنابراین شما می توانید ببینید از هنر و صنعت یک بار دیگر.

“این فیلم با استفاده از داده های جمع آوری شده از Lunar Reconnaissance Orbiter فضاپیما به دوباره ایجاد برخی از نمایش خیره کننده از ماه که فضانوردان آپولو 13 را دیدم در سفر خطر ناک خود را در اطراف سمت دور در سال 1970” پرواز فضایی گودارد ناسا گفت: مرکز در بیانیه ای منتشر شد با این ویدیو یوتیوب.

گودارد اشاره کرد که فضانوردان نمی بینم نشانه صدای تیز و تند به عنوان به سرعت به عنوان بینندگان را در این ویدئو. “همه views شده اند با سرعت بالا به صورت زمان بندی اهداف آنها نشان داده شده در “زمان واقعی” ” این مرکز اضافه شده است.

با وجود تبدیل به صرفه جویی در زندگی شناوری دستگاه هنگامی که آن را به معنای به زمین فضانوردان در کره ماه آپولو 13 دلو قمری انجام شده فوق العاده خوبی در طول این ماموریت است. آپولو 13 فضانوردان — Jim Lovell فرد Haise و جک Swigert — ساخته شده آن را به خانه با خیال راحت با تنها جراحات جزئی با وجود زندگی برای چهار روز در فضاپیما با کمی گرما و یا آب در دسترس است. Lovell و Haise هنوز شرکت در رویدادهای عمومی در سنین 91 و 86 به ترتيب; Swigert سرطان درگذشت در سال 1982 در سن 51.

این مه به مناسبت 50 سالگرد ماموریت آپولو 13. فضانوردان خود را شرکت در رویدادی در نیویورک ایالت فلوریدا و کانزاس در ماه و بیشتر ظاهر ممکن است اعلام کرد در هفته های آینده.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>