این راه اندازی کامپیوتر تراشه شده توسط انسان نورون

استرالیا راه اندازی قشر آزمایشگاه در حال ساخت تراشه های کامپیوتری است که با استفاده از بیولوژیکی سلول های عصبی استخراج شده از موش و انسان ثروت ،

هدف این است که به طور چشمگیری کاهش مقدار جریان برق هوش مصنوعی سیستم نیاز به کار با تقلید از راه مغز انسان است.

با توجه به قشر Labs’ اعلام این شرکت در حال برنامه ریزی برای “ساخت فن آوری است که مهار قدرت از زیست شناسی مصنوعی و پتانسیل کامل از مغز انسان” به منظور ایجاد یک “طبقه جدید” از هوش مصنوعی است که می تواند به حل “جامعه بزرگترین چالش است.”

ماوس های عصبی استخراج شده از جنين با توجه به ثروتاما انسان هستند ایجاد شده توسط تبدیل سلول های پوست به سلول های بنیادی و سپس به سلول های عصبی.

ایده استفاده از سلول های عصبی بیولوژیکی به قدرت رایانه های جدید نیست. قشر Labs’ اعلام می آید یک هفته پس از یک گروه از محققان اروپایی موفق به نوبه خود در یک کار شبکه عصبی است که اجازه می دهد تا بیولوژیکی و سیلیکون مبتنی بر سلول های مغز برای برقراری ارتباط با یکدیگر از طریق اینترنت.

محققان در MIT نیز اقدام به استفاده از باکتری ها نه نورون به ساخت یک سیستم محاسبات در سال 2016.

همانطور که در حال حاضر قشر مینی مغز کمتر قدرت پردازش بیش از یک سنجاقک مغز است. این شرکت به دنبال دریافت آن موس-نورون-طراحی تراشه قادر به بازی یک بازی از “پنگ” را به عنوان مدیر عامل محترم Weng چونگ گفت: ثروت زیر را قدم به قدم از هوش مصنوعی شرکت DeepMind که با استفاده از بازی برای تست قدرت خود الگوریتمهای هوش مصنوعی در سال 2013 است.

“چه ما در حال تلاش برای انجام شده است نشان می دهد ما می توانیم شکل دادن به رفتار این سلول های عصبی” چونگ گفت: ثروت.

ادامه مطلب: راه اندازی در حال ساخت تراشه های کامپیوتری با استفاده از انسان های عصبی [ثروت]

بیشتر در سلول های عصبی: مصنوعی و بیولوژیکی سلول های عصبی فقط صحبت از طریق اینترنت

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید