این راه اندازی ساختمان بزرگ سحر و جادو قارچ مزرعه در جامائیکا

Shroom مزرعه

کانادا راه اندازی به نام Anahit درمان است که تقریبا انجام شده احداث زیادی psilocybin کشت مزرعه در جامائیکا که در آن امید به رشد روانگردان قارچ برای استفاده در داروسازی.

این طرح برای ساخت مدولار کشت امکانات است که نه تنها رشد قارچ روانگردان اما استخراج آنها به عنصر فعال psilocybin است. پزشکان به بررسی psilocybin توانایی برای درمان بی شمار شرایط اعم از افسردگی و اختلالات خوردن و این امکانات جدید است که عمده پیشنهاد به کسانی که درمان به واقعیت است.

گلخانه ای

یک مطبوعاتی توصیف high-tech shroom-رشد امکانات شدیدا محیط های کنترل شده که شروع به گذاشتن اسپور بر روی یک بستر استریل و بازده harvestable قارچ ظرف چهار تا نه هفته است.

هر مرکز می تواند تولید بیش از 34 پوند psilocybin در هر سال — Anahit برنامه ای برای ساخت پنج امکانات بیشتر هنگامی که این انجام می شود یکی آوردن که مجموع عملکرد به حدود 172 پوند است.

شخص مهم در میان یکدسته

Anahit هنوز چهره یک سربالایی نبرد قانونی: در حالی که برخی از ایالات آمریکا باید جرمزدایی psilocybin مواد مخدر است که هنوز هم غیر قانونی در ایالات متحده و کانادا است. برزیل, ساموآ, جزایر ویرجین بریتانیا, هلند, و جامائیکا تنها کشورهایی که آن را قانونی. هنوز هم امیدوار است این شرکت برای دریافت جلوتر از منحنی قانونی.

“Anahit است در مراحل نهایی راه اندازی ما psilocybin کشت تاسیسات” کلیتون فیشر مدیر عامل موقت از, موج جدید منابع Corp یک شرکت سرمایه گذاری که قرار 2.5 میلیون دلار به این پروژه گفت: در این انتشار است. “با ساخت این سرمایه گذاری استراتژیک در این دو امکانات ما موقعیت این شرکت به طور واقعی به طور کامل یکپارچه رهبر و مبتکر در کشت پردازش و تدوین psilocybin و کاربردی قارچ محصولات است.”

بیشتر در psychedelics: این راه اندازی یک اسپری بینی برای Microdosing Psilocybin

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>