این آزمون استاندارد برای اوتیسم می تواند بیشتر قابل اعتماد

یک آزمون مشترک برای اوتیسم کمتر قابل اعتماد تر از آنچه قبلا تصور محققان گزارش.

این آزمون استاندارد شناخته شده به عنوان تشخیصی اوتیسم مشاهده برنامه (ADOS) ارزیابی مهارت های ارتباطی تعامل اجتماعی و بازی برای کودکان که ممکن است با اوتیسم و یا دیگر اختلالات رشدی.

به رقمی آزمون محققان متصل فن آوری های پوشیدنی مانند ساعت اپل به دو پزشکان و 52 کودکانی که در آمد چهار بار و در زمان دو نسخه مختلف از آزمون.

زمانی که محققان در نگاه نمرات کل همگروهی آنها دریافتند آنها نه توزیع به طور معمول—که می تواند به معنای احتمال مثبت کاذب باد شیوع اوتیسم در میان سایر مفاهیم.

نتایج نشان داد که تعویض ADOS-گواهی پزشکان ممکن است تغییر یک کودک نمرات و در نتیجه تأثیرات تشخیص است. محققان دریافتند نتایج مشابه هنگامی که تجزیه و تحلیل آنها باز-دسترسی به داده ها از 1,324 مردم در سنین 5 تا 65 می گوید الیزابت تورس استادیار روانشناسی در دانشگاه راتگرز و مدیر نیوجرسی اوتیسم مرکز تعالی.

“این ADOS آزمون اطلاع و هدایت بسیاری از علوم از اوتیسم و آن را به انجام کار بزرگ تا کنون می گوید:” تورس. “اما تعاملات اجتماعی بسیار بیش از حد پیچیده و سریع گرفته شده توسط چشم غیر مسلح به خصوص زمانی که کلاس مغرضانه به دنبال نشانه های خاص و به انتظار رفتارهای خاص.”

“تکیه بر آزمایشات مشاهدهای است که آیا مقابله با شرایط عصبی کودک از سنین پایین می تواند خطرناک باشد.”

این محققان نشان می دهد ترکیب مشاهدات بالینی با اطلاعات از حسگرهای پوشیدنی مانند ساعت های هوشمند, گوشی های هوشمند و دیگر off-the-shelf فن آوری است.

با انجام این کار, آنها استدلال می کنند محققان ممکن است جمع آوری داده ها کمتر تهاجمی پایین تر از نرخ مثبت کاذب با استفاده از تجربی مشتق آمار به جای فرض مدل کوتاه شدن زمان برای تشخیص و تشخیص را قابل اعتماد تر و عینی تر برای همه پزشکان.

اوتیسم محققان باید برای هدف آزمون که تصرف شتاب نرخ تغییر neurodevelopment برای کمک به توسعه درمان است که کم کردن سرعت پیری سیستم عصبی تورس می گوید.

“اوتیسم تاثیر می گذارد از 34 کودکان در نیوجرسی,” او می گوید. “تکیه بر آزمایشات مشاهدهای است که آیا مقابله با شرایط عصبی کودک از سنین پایین می تواند خطرناک باشد.

“تست های بالینی نمره یک کودک بر اساس انتظار می رود جنبه های رفتار. این داده ها مفید هستند اما ظریف خود به خود جنبه از رفتارهای طبیعی است که متنوع تر و کمتر قابل پیش بینی باقی می ماند پنهان است. این جنبه از رفتار ممکن است نگه دارید کلید مهم برای درمان شخصی مانند حفاظت از سلول های عصبی در برابر آسیب یا اختلال است که می تواند تاخیر و یا در دسترس نباشد توقف پیشرفت.”

این مطالعه به نظر می رسد در Neural Computation. اضافی نویسندگان از راتگرز دانشگاه یوتا دانشکده پزشکی و Montclair State University.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de