این ‘اسپایک” پروتئین می تواند آشکار COVID-19 داروهای

تحقیقات جدید در “سنبله” پروتئین را از طریق الک کردن 1 میلیارد مولکول های مواد مخدر و 60 سایت جدید کروناویروس برای پیدا کردن مهمترین گزینه برای هدفمند توسعه مواد مخدر.

برای ایجاد مدل های کامپیوتری برای درک بهتر “سنبله” پروتئین در سطح COVID-19 ویروس تعامل با سلول های آلوده به آن یک تیم از محققان دانشگاه استونی بروک در حال همکاری با دانشمندان در آمریکا وزارت انرژی (DOE) آزمایشگاه ملی بروکهیون و آزمایشگاه ملی آرگون ای خواهد شد و اعمال نفوذ آن آزمایشگاه’ منابع محاسباتی و تخصص است.

این خوشه در سراسر بیرونی کروی ذرات ویروس به ویروس نگاه از تاج و نام خود را به عنوان یک کوروناویروس. آنها همچنین بخشی از این ویروس است که متصل به یک سلول در داخل مردم و دستگاه تنفسی با استفاده از یک پروتئین خاص در سلول انسان به آغاز روند باعث عفونت. به دلیل این نقش سنبله پروتئین است و همچنین هدف اصلی برای آنتی بادی است که با ارائه ایمنی به کروناویروس و برای توسعه مواد مخدر است که به طور بالقوه می تواند به جلوگیری از عفونت است.

دانشمندان در حال حاضر اسیر مفید “تصاویر” از اسپایک با اتمی-سطح جزئیات و آنها را به یک ایده خوب از چه سنبله در حال انجام است. برای مثال آنها می دانند که سنبله تغییر شکل آن آن را به عنوان مخاطبین تلفن و این منجر به ویروس و سلول های ادغام شد. اما آنها نیاز به دانستن جزئیات بیشتر در جهت کنترل آن است.

“شما ممکن است بدانید که اتومبیل خود را درب راهی است که شما می توانید در داخل و خارج از خودرو اما اگر شما فقط دیده می شود درب در یک تصویر و هرگز به تماشای کسی که در واقع باز کردن درب شما واقعا نمی دانید که چگونه آن کار می کند می گوید:” رهبر تیم کارلوس Simmerling استاد فیزیکی و کمی شناسی استاد شیمی و کاردانی مدیر Laufer مرکز در دانشگاه استونی بروک.

“شما نیز احتمالا نمی خواهد حدس می زنم که مسئولیت رسیدگی به بخشی که شما نیاز به حرکت به درب برای باز کردن و این که شاید یک کلید وجود دارد که می توانید آن را قفل و نگه داشتن آن را از باز کردن.

“ما تحقیقات و مدل سازی کامپیوتری, ما در حال کار برای درک فرایند در که بیشتر سطح,” او توضیح می دهد. “برای مثال آنچه که دقیقا منجر به افزایش ویروس باز کردن ‘درب’ به عفونت هنگامی که آن تماس همراه است ؟ و وجود اماکن در سنبله دور از این نقطه تماس است که می تواند عمل مانند کلید های که در آن دانشمندان ممکن است قادر به ایجاد یک مولکول کوچک است که با اتصال به آن و قفل آن را بسته است؟”

به عنوان Kerstin Kleese ون سد مدیر بروکهیون آزمایشگاه محاسباتی علم ابتکار, یادداشت “ما به دنبال در 60 هدف های مختلف سایت های که در آن یک داروی جدید ممکن است متصل به ویروس و 1 میلیارد مولکول های مواد مخدر است که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای تغییر ‘دستگیره درب,’ ‘لولا’ یا دیگر اجزای بنابراین ما می تواند شناسایی مهمترین گزینه برای خنثی کردن ویروس به نگه داشتن آن را از ورود به سلول است.”

این کار در حال وقوع است با کمک های مالی از بروکهیون آزمایشگاه توسعه برنامه بودجه دانشگاه استونی بروک و آزمایشگاه ملی آرگون ای را محاسبه محیط و زندگی علوم مدیریت از طریق سازمان حفاظت محیط زیست را Exascale محاسبات پروژه و موسسه ملی بهداشت.

منبع: دانشگاه استونی بروک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de