این حلقه هوشمند با استفاده از هوش مصنوعی به نقطه COVID-19 — قبل از شروع علائم

یکی از مهم ترین نقاط ردیابی COVID-19 همه گیر است که چگونه خوب coronavirus است که پنهان شده کشف نشده در بدن انسان است.

در برخی موارد, آن را می توانید به عنوان بسیاری از پنج روز برای افراد آلوده به ویروس coronavirus شروع به نشان دادن علائم. در آن زمان آنها می تواند بیشتر گسترش این بیماری به افراد جدید بدون تحقق که آنها خود را بیمار هستند.

یک تیم از دانشمندان و پزشکان در تلاش است برای تشخیص این بیماری زودتر از همیشه قبل از با بررسی داده های ثبت شده توسط یک پوشیدنی هوشمند حلقه است که آنها می گویند آنها می توانند نقطه جوانه زدن COVID-19 مورد قابل توجه قبل از شروع علائم.

“وجود دارد تعداد زیادی از مردم وجود دارد که آیا آنها در خط مقدم هر جا که است که باید این و آنها نمی دانند که در مورد آن” دکتر علی رضایی گفت: فوتوریسم.

“افراد پوشیدن حلقه آنها برنامه ما آنها دریافت پرسشنامه در صبح” رضایی اضافه شده است. “پنج دقیقه در صبح آنها بازی بعضی از بازی ها. این یک نرم افزار gamified. ما در حال پرسیدن محتوا-سوالات خاص برای COVID.”

رضایی که پیشرو این پروژه جدید یک جراح مغز و اعصاب در دانشگاه وست ویرجینیا پزشکی و رئیس باختری راکفلر موسسه علوم اعصاب. او و تیم خود را با همکاری پوشیدنی شرکت Oura سلامت که تولید کننده یک حلقه هوشمند است که به طور مداوم ثبت دما الگوهای خواب سطح فعالیت و ضربان قلب.

آموزش هوش مصنوعی, الگوریتم با همه که داده های جمع آوری شده از ده ها هزار نفر از کاربران و طبقه بندی شده اند توسط چه افراد نشان داده شد به طور کامل توسط coronavirus-تشخیص سواب بینی — رضایی می گوید: او در حال حاضر شاهد پاک کردن همبستگی بین تغییرات در دما و شروع COVID-19.

در حال حاضر تیم خود را در حال اجرا است یک دادگاه است که در آن حدود 1000 نفر از پزشکان و پرستاران و دیگر کارگران بیمارستان در خط مقدم طور مداوم نظارت بر بیومتریک با پوشیدن یک Oura حلقه و ورود شناختی و روانشناختی اطلاعات همراه برنامه است.

تا کنون رضایی می گوید: AI مدل می تواند پیش بینی صورت 24 ساعت در پیشبرد 90 درصد از زمان و با اطلاعات بیشتر او امیدوار است برای اضافه کردن اضافی و یا دو روز از زمان هشدار دهنده.

“هدف این است که برای استفاده از Oura فناوری و ما چارچوب و برنامه برای پیش بینی شروع علائم و شناسایی خط مقدم بهداشت و درمان کارگران قبل از تبدیل شدن آنها به علامتی,” رضایی گفت: “و محدود کردن گسترش یافته است.”

Oura سلامت مدیر عامل Harpreet Rai گفت: فوتوریسم او شنیده از مشتریان که هشدار داده بودند توسط حلقه های خود را که آنها در حال توسعه آنفولانزا و یا می خواهم که یک تب در دو روز بعدی آن خندید و سپس خود را بستری مناسب در اطراف هنگامی که حلقه پیش بینی کرد.

یکی Oura حلقه کاربر نوشت گسترده حساب کاربری در Facebook در مورد چگونه خود را حلقه به او هشدار داده است که او به احتمال زیاد رفتن به بیمار می شود به زودی بر اساس نوسانات در درجه حرارت خود را. او رفت و یک بینی گرد و خاک برای آزمون COVID-19 که برگشتم مثبت بود و او قادر به قرنطینه زودتر از اگر او تا به حال منتظر ثبتشده علائم شبه آنفولانزا برای شروع.

اما گذشته از کاربران گاهی اوقات رسیدن به اشتراک گذاشتن داده های بیومتریک رای می گوید Oura به عنوان یک شرکت نمی کند به طور معمول انجام مطالعات تحقیقاتی و نیست درگیر در این روز-به-روز مداوم COVID-19 پروژه

“آنچه که شما با شرکت های مستقل است که شما می توانید انتخاب کنید را انتخاب کنید و داده های خود را که به پایان می رسد تا که مغرضانه” Rai گفت. “به همین دلیل ما فکر می کنیم این مهم به همکاری با دانشگاهیان واقعا مطمئن شوید که وجود دارد خوب یک فرآیند علمی در محل.”

آن را دشوار است به روی چیزی حساب کردن با پیامدهای حریم خصوصی ثابت بیومتریک نظارت مانند آنچه می تواند انجام شود با Oura هوشمند حلقه. اما نظارت تهاجمی به طور داوطلبانه با مشارکت فعال ممکن است لازم باشد تا در نهایت ضربه این بیماری همه گیر با توجه به دانشگاه براون اپیدمیولوژی و جراح دکتر سیمین لیو که کارش به Oura و باختری مطالعه است.

“این ایده از سندرومی نظارت با استفاده از پوشیدنی مانند این یکی شده است در اطراف برای برخی از زمان” لیو گفت فوتوریسم. “به منظور بهبود دقت در پزشکی و بهداشت عمومی ما نیاز به کار بیشتر و اطلاعات مربوط به اعتبار و هزینه-اثربخشی این فن آوری های جدید.”

وی با اشاره به سمت تحقیق و سرمقاله جمعه منتشر شده در مجله JAMA این استدلال که چون هیچ دارویی شناخته شده برای درمان COVID-19 کارشناسان بهداشت عمومی در سمت چپ کاوش های غیر دارویی مداخلات مانند نظارت و قرنطينه. بسیاری از این تکنیک ها, او گفت:, باید مستقر شده در چین به خصوص در ووهان برای جلوگیری از تجدید حیات coronavirus.

“به نظر من نظارت فعال است که قطعا در آینده زمانی که این نوع از wearables خواهد بود یکپارچه به سادگی به عنوان یک راه زندگی” لیو افزود: “به خصوص برای کسانی از ما که زندگی در یک جامعه باز است.”

تا زمانی که ما یک واکسن رضایی گفت: فوتوریسم, COVID-19 نیست رفتن به دور ، در عین حال او احساس می کند آن را بسیار مهم برای توسعه ابزار است که برای نگه داشتن مردم در امن است. فن آوری مداخلات آن است که آیا داده ها را از یک پوشیدنی و یا به روز رسانی از برنامه خواهد بود یک بخش ضروری از آن است.

“وجود دارد هیچ گلوله نقره ای. این چیزی است که من فقط می گویند. من فکر می کنم همه ما نیاز به صحبت کردن با یکدیگر برای حل یک بیماری همه گیر مانند این” Oura مدیر عامل Rai گفت: فوتوریسم. “من فکر می کنم پوشیدنی, داده, داده های بیومتریک از wearables به عنوان یک کل است و با ارزش به عنوان یک علامت هشدار دهنده. ما هیجان زده به انجام بخشی از ما.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>