این سایت با استفاده از هوش مصنوعی برای تولید جعلی اخبار

یک وب سایت جدید “NotRealNews.net,” با استفاده از هوش مصنوعی به جمعیت چه شبیه یک خبر در صفحه اصلی سایت کامل با هوش مصنوعی-نوشته شده جعلی اخبار.

وب سایت, پروژه های هوش مصنوعی شرکت توسعه پرنده بزرگ قرار است یک نمایش از چگونه شرکت الگوریتم می تواند کمک به روزنامه نگاران سرعت نوشتن قانع کننده اخبار, با توجه به وب سایت “درباره” صفحه.

اما با وجود این سایت را به عنوان واقع بینانه-به اندازه کافی مقالات نیست عنوان خبر جعلی و یا بازاریابی شیرین کاری که آنها — به معنی وجود آنها بیشتر احتمال دارد به روزنامه نگاران موهای خود را بیرون بکشد از آن است که به آنها کمک کند.

سریع اسکرول پایین سایت که در صفحه اصلی نشان می دهد یک دانش سطحی از, سیاسی, فرهنگی, علمی و اخبار.

گذشته از سرگرم کننده الگوریتمی خطا مانند تیتر “بورس ایران بازار: ‘وجود دارد یک بازار” و “در پی مرگ سرباز انگلیسی, هزاران نفر به عنوان پلاستیک-رایگان میخانه” مقالات بیشتر قانع کننده باشد. در واقع بسیاری از به نظر می رسد از نزدیک بر اساس واقعی اخبار مانند استعفای وزیر دارایی بریتانیا ساجد جاوید.

این داستانی مقالات را می توان در NotRealNews.net

این خرس به وضوح بیان: این خطرناک است. مقالات در وب سایت حاوی داستانی به روز رسانی از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا. برخی اطلاعات غلط در مورد جریان شیوع کروناویروس اخبار چرخه است که در حال حاضر پر از گیج کننده و گاهی اوقات گزارش های ضد و نقیضی. یک تیتر توصیف یک تجاوز جنسی.

این ایده با توجه به پرنده منطق است که روزنامه نگاران قادر خواهد بود برای صرفه جویی در وقت با در نظر گرفتن هوش مصنوعی-تولید قالب مقاله اما پس از آن به اعتبار و واقعیت-بررسی آنها را با از بین بردن الگوریتم خطاها و پر کردن آنها را با اطلاعات واقعی.

در واقع این امر به نوبه خود با خبرنگاران به الگوریتم سردبیر — اما با توجه به این سیستم باور نثر و نزدیکی به حقیقت به نظر می رسد که تنظیم خواهد تقریبا تضمین می کند که برخی اخبار جعلی خواهد لغزش از طریق ترک.

این همه افزایش یک سوال بسیار مهم: با توجه به این که خبرنگاران در حال حاضر کاملا قادر به نوشتن خبر و بدون فن آوری شرکت کمک کند که این ،

به عنوان از مطبوعات زمان پرنده بزرگ است و نه در پاسخ به فوتوریسم را درخواست دهید.

بیشتر در AI نوشته شده جعلی اخبار: جدید AI تولید Horrifyingly قابل قبول جعلی اخبار

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im