این سایت اجازه می دهد تا یک آرایشگر به شما بگویم که چگونه به موهای خود را از طریق وب کم

مدل موی مورد نیاز

در سن coronavirus ما از چپ به ما دستگاه های خود هنگامی که آن را به یک ظاهر طراحی شده, نظافت یا برش مو.

برگ باز برای کارآفرینان که ایجاد کرده اید یک سایت که جفت شما “با کلاس جهانی باربر” به “موهای خود را از طریق این زمان سخت” را به عنوان توصیفی-نام سایت YouProbablyNeedaHaircut.com آن قرار می دهد.

“شما می دانید, pajama پایین خوب هستند و همه چیز, اما من نیاز به چهره به ارائه” توضیح می دهد که شخصیت های تلویزیونی آشپز و صاحب کسب و کار جاش چارلز در یک ویدئو مبین. “من livestreams تصویری, چت پخت و پز ویدئوها را. که در آن YourProbablyNeedaHaircut.com در می آید.”

برش برش

آرایشگران و مشتریان خود را در سراسر جهان توصیه شده است به ماندن در خانه در طول شیوع کروناویروس. که به معنی کسب و کار در حال خالی با کسانی که مشغول به کار در صنعت خدمات با تکیه بر اضطراری کمک های مالی دولت و بیمه بیکاری.

وب سایت جدید در نتیجه تلاش می کند اجازه می دهد تا برخی از این افراد برای جبران ضرر و زیان خود را. “سریع برش” از 20 دقیقه به شما هزینه خواهد شد $18 — قطعا کمتر از متوسط آرایشگر مراجعه کنید. یک “نه چندان سریع برش” در 45 دقیقه هزینه $30.

BYOScissors

و نتایج خیلی خوب به دنبال در حال حاضر.

“شما زندگی من را نجات داد” می خواند شهادت یک زن از غرب هالیوود. “دوست پسر من نگاه زشت.”

به بسیاری از خدمات شما اول باید به “پیدا کردن و یا خرید خود را به بهترین جفت haircutting قیچی یا تیغ” قبل از رزرو وقت ملاقات.

بیشتر بخوانید: شما احتمالا نیاز به کوتاه کردن مو

بیشتر در مورد این بیماری همه گیر: یک تیم بیس بال است که پر کردن آن ورزشگاه با 500 ربات تماشاگران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>