این انقلابی مکمل طراحی شده است برای جبران عوارض Adderall

هر روز میلیون ها نفر از مردم با تکیه بر محرک سیستم عصبی مرکزی برای افزایش تمرکز و انرژی است. متاسفانه این محرک اغلب با طیف گسترده ای از عوارض جانبی ناخوشایند و در مورد برخی از استفاده طولانی مدت می تواند در نتیجه جدی در دراز مدت آسیب به مغز شما. خوشبختانه یک شرکت به نام Recoop ایجاد کرده است یک جفت از مکمل های غذایی به طور خاص طراحی شده برای مقابله با اثرات جانبی محرک سیستم عصبی مرکزی مانند Adderall و بازگرداندن تعادل به مغز شما.

فکر می کنم شما احتمالا نمی تواند از مزایای این مکمل از آنجا که شما نمی تکیه بر محرک ؟ فکر می کنم دوباره. کافئین یک محرک سیستم عصبی مرکزی. در واقع, آن را در واقع جهان به طور گسترده استفاده می شود مواد مخدر روانگردان. بررسی های اخیر نشان می دهد 64 درصد از آمریکایی ها بیش از سن 18 سالگی نوشیدن حداقل یک فنجان قهوه در هر روز, در حالی که بیشتر و بیشتر مردم بین سنین 18 و 35 زن در حال گرفتن کافئین خود ثابت از نوشابه های انرژی زا. به عنوان شما احتمالا می دانید شایع ترین عوارض جانبی کافئین هستند وحشت و عصبانیت و اجتناب ناپذیر پست-کافئین انرژی سقوط. اما بیش از حد طولانی مصرف کافئین نیز می تواند منجر به اضطراب و افزایش ضربان قلب و اختلالات خواب.

البته کافئین ممکن است به طور گسترده استفاده می شود مواد مخدر روانگردان در جهان است, اما آن را به سختی بیشتر مشکل ساز است. این روزها استفاده از یک نسخه محرک سیستم عصبی مرکزی مانند Adderall, ریتالین و Modafinil است نیز در حال افزایش است. با توجه به مجله آمریکایی روانپزشکی حدود 16 میلیون آمریکایی بیش از سن 18 سالگی با استفاده از نسخه ای محرک است.

کوتاه مدت عوارض جانبی تجویز محرک مانند Adderall می تواند شامل اضطراب و تحریک پذیری و بی خوابی فقیر و کنترل تکانه از دست دادن اشتها ، خشکی دهان و ناراحتی معده, تهوع و استفراغ, سرگیجه, سردرد, اسهال و تب است. اما این تنها نیمی از مشکل است. مطالعات اخیر نشان داده است که استفاده طولانی مدت از داروهای تجویزی محرک می تواند منجر به مسمومیت عصبی است که زمانی که یک ماده شیمیایی باعث آسیب ساختاری به مرکز و/یا سیستم عصبی محیطی. در مورد Adderall, آمفتامین باعث تولید بیش از حد سطح دوپامین. در تلاش برای بازگرداندن تعادل مغز در واقع نوار خود را از گیرنده های دوپامین است که می تواند در نتیجه دائم آسیب نورون.

متاسفانه برای بسیاری از افرادی که استفاده از نسخه محرک به سادگی آنها را به یک گزینه نیست. آنها واقعا نیاز به آنها را به ماندن متمرکز و تولیدی اعم از این که در مدرسه یا محل کار. بنابراین Recoop مجموعه ای را برای کاهش اثرات جانبی محرک سیستم عصبی مرکزی. و اکنون پس از سالها تحقیق آنها آمده ام تا با دو متمایز فرمول طراحی شده برای کار در پشت سر هم. Recoop تعادل کمک می کند تا شما را مدیریت عوارض جانبی Adderall و دیگر محرک ها در طول روز است. Recoop بازیابی کمک می کند تا قدرت مغز خود را پایین و درمان خود را در شب.

Recoop balance helps with Adderall side effects.
Recoop

به عنوان نام نشان می دهد Recoop تعادل فرموله شده است به تعادل اثرات محرک دادن به شما تمام انرژی و انگیزه و تمرکز بدون اضطراب و یا نوسانات خلق و خوی. دو caplets در صبح قبل از اینکه شما را هر محرک نشان داده شده است به منظور بهبود کنترل تکانه مبارزه با کج خلقی بلند کردن خلق و خوی و افزایش بهره وری.

در اینجا مختصر و مفید از مواد تشکیل دهنده کلیدی در Recoop تعادل و چگونه کار می کنند:

کورکومین برای سم زدایی

کورکومین شده است استفاده می شود در هند برای اهداف دارویی برای هزاران سال. موجود در ادویه tumeric آن حاوی ترکیبات پلی فنل به نام curcuminoids که دارای آنتی اکسیدان و ضد التهابی و خواص محافظت نورونی. شواهد اخیر نیز نشان می دهد که کورکومین می تواند افزایش عملکرد شناختی و افزایش neurogenesis. کورکومین در Recoop تعادل برای سم زدایی و neurogenesis.

ویتامین B برای عملکرد شناختی

افزايش سطح هموسيستئين سرم می تواند در نتیجه از دست دادن عملکرد شناختی و مطالعات همچنین نشان داده است که مصرف قهوه باعث افزایش سطح هموسیستئین. خوشبختانه ویتامین B کمک می کند تا جلوگیری از از دست دادن عملکرد شناختی با کاهش سطح هموسيستئين. ویتامین B مورد استفاده در Recoop تعادل به ترویج DNA بازسازی تنظیم خلق و خوی و ساخت سلولهای مغزی سالم است.

Ashwagandha برای رهایی از استرس

Ashwagandha است که شاخ و برگ گیاهان مورد استفاده در آیورودا یک طب سنتی هند. مطالعات علمی اخیر نشان داده است که آن را ممکن است مبارزه با اضطراب با کاهش سطح کورتیزول. کورتیزول بدن خود را اصلی هورمون استرس است. آن است که تولید شده توسط غدد آدرنال و تعامل با بخش هایی از مغز خود را به کنترل خلق و خوی, انگیزه, و ترس است. Ashwagandha در Recoop تعادل برای کاهش استرس, بهبود تمرکز و کاهش هوس.

L-Theanine برای تمرکز

L-theanine است که یک اسید آمینه موجود در چای سبز است که ساختاری شبیه به گلوتامات یکی دیگر از اسید آمینه است که کمک می کند تا انتقال تکانه های عصبی به مغز می شود. L-theanine شده است شناخته شده برای بهبود تمرکز و توجه است. در حال حاضر ما می دانیم که این کار توسط انواع انتقال دهنده های عصبی مهاری انتخابی سروتونین و دوپامین را در مورد ضد اضطراب و آرام بخش اثر است. L-theanine است که مورد استفاده در Recoop تعادل برای تمرکز عمیق, کاهش استرس و محرک افزایش.

کوآنزيم Q10 به صورت تابع عضو

کوآنزیم Q10 یک مولکول های موجود در میتوکندری است که نقش مهمی در تولید انرژی برای بدن است. همچنین یک آنتی اکسیدان قوی است که به خوبی مستند تاثیر بر سلامت قلب و عروق. کوآنزيم Q10 در Recoop تعادل برای کاهش سردرد, سم زدایی و ترویج سلامت قلب است.

Recoop
Recoop

در حالی که Recoop تعادل طراحی شده است به تعادل اثرات محرک بنابراین شما می توانید اقامت متمرکز و تولیدی در طول روز Recoop بازیابی در نظر گرفته شده است برای کمک به بدن خود را غیر فعال و محرک در شب, بنابراین شما می توانید به سقوط به یک احیا کننده خواب و بیدار احساس تجدید. دو caplets 30 دقیقه قبل از خواب می تواند کمک به بدن و مغز خود را تعمیر خود را یک شبه بنابراین شما آماده هستند تا در روز بعد.

در اینجا مختصر و مفید از مواد تشکیل دهنده کلیدی در Recoop بازیابی و چگونه کار می کنند:

ویتامین C برای پاکسازی

ویتامین C محلول در آب ضروری ویتامین در مرکبات یافت می شود. شناخته شده برای آن خواص آنتی اکسیدانی و ایمنی مزایای ویتامین C sequesters رادیکال های آزاد در بدن است که کمک می کند تا ترویج جریان خون و neurogenesis. ویتامین C مورد استفاده در Recoop بازیابی به ماشه طبیعی حذف محرک از سیستم و ارائه حمایت های ایمنی.

منیزیم به کاهش تحمل

منیزیم یک ماده معدنی است که نقش مهمی در واکنش های بیوشیمیایی انجام شده توسط آنزیم است. این شامل تبدیل مواد غذایی به انرژی, ایجاد و ترمیم DNA و تنظیم انتقال دهنده های عصبی. منیزیم استفاده می شود در Recoop بازیابی برای سلامت قلب neuroprotection و تنظیم مجدد بدن مسیرهای عصبی در سطح سلولی.

NALT برای بلند کردن خلق و خوی

NALT است که یک اسید آمینه است که مورد استفاده برای تولید نورآدرنالین و دوپامین. تحقیقات نشان می دهد که مصرف تیروزین باعث کاهش اضطراب و بهبود عملکرد شناختی در طول شرایط استرس زا. NALT در Recoop بازیابی به افزایش سطح دوپامین و اضطراب را کاهش می دهد.

L-Theanine به علت Restfulness

همان آرام اثرات L-theanine است که به شما کمک کند ماندن متمرکز و در طول روز نیز به شما کمک کند استراحت در شب. L-theanine است که مورد استفاده در Recoop بازیابی برای کاهش اضطراب ذوب استرس و بهبود کیفیت خواب.

ملاتونین برای تنظیم ریتم خواب

ملاتونین یک neurohormone ترشح شده توسط غده پینه آل است که مغز شما را می گوید که آن زمان را تعطیل و به خواب رفتن. حضور نور به ویژه نور آبی ساطع شده توسط خود را های مختلف دستگاه های هوشمند—کاهش تولید ملاتونین تداخل را با ریتم شبانه روزی طبیعی. ملاتونین در Recoop بهبودی به ترویج الگوهای خواب طبیعی.

Recoop تعادل و Recoop بازیابی طراحی شده بودند گرفته شود و با توجه به دانشمندان در Recoop این بهترین راه برای مبارزه با عوارض جانبی محرک است. اما شما لازم نیست که آنها را با هم, و اگر شما در حال رفتن به فقط یک Recoop توصیه تعادل فرمول.

اگر شما نگران در مورد کوتاه مدت و بلند مدت اثرات Adderall رایج دیگر محرک ها منتظر نیست در اطراف یکی دیگر از روز. اینجا را کلیک کنید به Recoop مکمل سیستم امتحان کنید.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de