این استاد می خواهد به رشد کل ساختمان از باکتری

صفحه اصلی زندگی

اگر ما می خواهیم برای ایجاد آینده ای پایدار است که ممکن است ما دوباره به آنچه در آن است که ما در واقع ساختمان همه چیز از.

و اگر علم در اطراف این ایده است که فقط شروع به ظهور یک نامزد ممکن است با استفاده از واقعی زندگی مواد مانند قارچ. و یا بتن نوتبوک کوچک میکروبی کارخانه. خواهد Srubar یک دانشگاه کلرادو بولدر مواد و مهندسی پژوهشگر معتقد جدید در این گفتگو مقاله, که, زندگی, خود رشد و ترمیم سازه ممکن است بهترین شرط بندی برای سبز کردن صنعت ساخت و ساز را عمل می کنند.

اوایل روز

“زندگی معماری در حال حرکت است از قلمرو داستان های علمی تخیلی به آزمایشگاه بین رشته ای تیم از محققان به نوبه خود سلول های زنده را به میکروسکوپی کارخانه” نوشت Srubar که چاپ تعدادی از مقالات دانشگاهی در زندگی مواد بیش از پنج ماه گذشته رسید.

در حال توسعه زندگی می کنند مواد ظاهرا نمی خواهد تنها با کاهش هزینه های مالی از تعمیرات و مونتاژ, اما همچنین انجام دور با بسیاری از عوارض زیست محیطی در تولید ساختمان های متعارف مواد.

بهار تمیز کردن

البته pivoting به زندگی مواد نیاز به یک تغییر پارادایم حتی اگر دانشمندان نمیفهمد چگونه به این مواد هر دو عملی و مقرون به صرفه است.

“اگر بشریت تا به حال خالی چشم انداز, چگونه می مردم برای ساختن چیزهایی است ؟ دانستن آنچه دانشمندان می دانید در حال حاضر من مطمئن هستم که ما را نمی سوزاند سنگ آهک به سیمان, معدن, سنگ آهن به فولاد یا ذوب شن و ماسه برای ساخت شیشه” Srubar نوشت.

اگر ما تا به حال شانس به آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره با دانش علمی ما در حال حاضر انباشته وجود دارد خواهد بود پتانسیل واقعی برای ایجاد توسعه پایدار در جهان. در حال حاضر چالش لحظه ای باقی می ماند تا بدانند چگونه به تغییر یکی از ما رو.

ادامه مطلب: ساختمان های رشد باکتری ها – تحقیقات جدید است که پیدا کردن راه هایی برای روشن کردن سلول ها به کارخانه های کوچک برای مواد [گفتگو]

بیشتر در زندگی مواد: این محققان می خواهم شما را به زندگی می کنند در یک قارچ Megastructure

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im