این قدرتمند VPN به شما کمک خواهد کرد خود را به حریم شخصی و امنیت آنلاین

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


آیا شما می خواهید برای جلوگیری از هکرها از متوقف کردن نام کاربری و کلمه عبور و اطلاعات کارت اعتباری? آیا شما می خواهید به نگه داشتن اینترنت ارائه دهندگان خدمات سازمان های دولتی و اطلاعات شرکت های کارگزاری از نگه داشتن زبانه ها از هر چیزی که شما به عنوان خوانده شده, watch, خرید یا دانلود آنلاین ؟ اگر پاسخ به این سوالات بله است—و آن را کاملا باید—شما نیاز به یک VPN. و آن را فقط اتفاق می افتد که در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای انجام این کار به دلیل NordVPN یکی از بهترین و محبوب ترین سرویس های VPN در این سیاره در حال اجرا است بسیار بزرگ ارتقاء 70 درصد کردن قیمت طبیعی است.

هنگامی که اکثر مردم فکر می کنم در مورد حریم شخصی و امنیت آنلاین اولین چیزی که به ذهن می آید این است که کاربران ، و هکرها قطعا یک تهدید به خصوص برای افرادی که مایل به استفاده از فای رایگان در کافی شاپ های محلی. اما وقتی که می آید به پایه حریم خصوصی آنلاین شما نیز به نگرانی در مورد تمام راه های فعالیت خود است و از نظر قانونی در حال پیگیری است.

در حال حاضر هر چیزی که شما انجام آنلاین وارد شده است توسط سرویس دهنده اینترنت شما. در بالا از آن شما نیز ارسال قطعات کوچک از اطلاعات در هر زمانی که شما خرید چیزی آنلاین و یا ثبت نام برای هر چیزی و یا ایجاد یک حساب کاربری برای برخی از وب سایت و یا کلیک بر روی یک لینک در Facebook خوراک. گاهی اوقات این قطعات کوچک استفاده می شود برای “retargeting.” که زمانی که شما در چیزی در آمازون و سپس دیدن یک تبلیغ برای آن در Instagram. این قطعات نیز دریافت داده های جمع آوری شده توسط شرکت های کارگزاری که قطعه همه آنها را با هم برای ایجاد جامع دیجیتال پروفایل شما حاوی سن و نژاد و جنسیت و قد و وزن و شماره تلفن, آدرس ایمیل, آدرس فیزیکی وضعیت تاهل شغل, درآمد, سرمایه گذاری, ارزش خالص, خانه, مالکیت, وضعیت, مذهبی, وابستگی, وابستگی سیاسی و مسائل مربوط به سلامت. سپس آنها به فروش این پروفایل بازاریابان آنلاین.

NordVPN discount sale 3 year plan best VPN
NordVPN

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از هکرها Isp ها سازمان های دولتی و بازاریابان از دانستن تقریبا همه چیز را در مورد شما نیاز به یک VPN. اگر شما می خواهید به خرید چیزی و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد سرقت شماره کارت اعتباری و یا وحشت زده هدفمند تبلیغات در رسانه های اجتماعی خود را شما نیاز به یک VPN. اگر شما می خواهید برای دانلود و یا جریان هر آنچه شما می خواهید در هر نقطه در جهان شما نیاز به یک VPN.

کوتاه برای شبکه خصوصی مجازی VPN خود را محافظت می کند امنیت آنلاین و حریم خصوصی به دو روش. آن را رمز گذاری هر قطعه داده های شما را ارسال و به طوری که هیچ کس نمی تواند آن را بخوانید. دوم, VPN مسیر تمام فعالیت های آنلاین شما را از طریق یکی از سرور های خود را پنهان کردن آدرس IP خود را و در نتیجه نگه داشتن هویت خود را مخفی.

البته نه همه خدمات VPN ارائه همان سطح از امنیت و گمنامی و در هنگام خرید به اطراف وجود دارد چند ویژگی های کلیدی شما می خواهید به دنبال. برای شروع, شما می خواهید یک سرویس است که با استفاده از آخرین و پیشرفته ترین پروتکل های رمزگذاری. همچنین اگر شما در حال رفتن به انجام هر جریان (که البته شما) شما می خواهید یک سرویس نمی کند اتصال خود توسط مسیریابی به شما از طریق منسوخ سرور. آخرین و مهمتر از همه شما می خواهید یک سرویس است که نمی کند هیچ سیاهههای مربوط به حفظ آنچه از فعالیت های خود را نه فقط یکی که “وعده” به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را—از آنجا که یکی از دلایل اصلی که شما می خواهید یک VPN در وهله اول.

خوشبختانه NordVPN چک کردن همه کسانی که جعبه و بیشتر. به همین دلیل آنها به نام بهترین تمام اطراف VPN از 2019 توسط مجله PC و BestVPN.com

NordVPN
NordVPN

NordVPN با استفاده از درجه نظامی AES-256 بیتی رمزگذاری برای محافظت از اطلاعات شما. آنها با استفاده از Vpn و IKEv2/IPSec دو امن ترین پروتکل های VPN. آنها ارائه DNS حفاظت از نشت و اینترنت سوئیچ کشتن. آنها باید بیش از 5000 سرور در بیش از 60 کشور جهان است که تولید برخی از سریع ترین سرعت اتصال در جهان است. و مهمتر از همه به دلیل NordVPN است که مقر آن در پاناما آنها توسط قانون مورد نیاز برای ورود به سیستم فعالیت های کاربران. این بدان معناست که آنها هرگز در مسیر جمع آوری و یا به اشتراک گذاری داده های خود را, دادن به شما در حفظ حریم خصوصی کامل.

در بالای همه که NordVPN شما اجازه می دهد امن تا شش دستگاه تنها با یک اشتراک, از جمله گوشی, تبلت, لپ تاپ و حتی روتر. آنها همچنین پشتیبانی از تمام سیستم عامل ها و سیستم عامل که بدان معنی است که شما همیشه می خواهید به طور کامل محافظت می شود هر کجا که شما هستند.

این NordVPN طرح 3 ساله است ارزش بسیار عالی هر زمان. اما زمانی که شما پرداخت هزینه برای یک برنامه سه ساله شما عظیم 70 درصد کردن قیمت ماهانه. که باعث کاهش هزینه در هر ماه فقط $3.49 صرفه جویی در شما یک کمی بیش از $300.

به طور کلی پیر ماکسیم “شما دریافت آنچه شما برای پرداخت” هنوز هم صادق است. اما هر یک بار در در حالی که یک معامله بزرگ می آید همراه است که به شما می دهد بیشتر است که شما برای پرداخت. و این یکی از آن زمان است.

نمی تصویب آن است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im