این عکس از خورشید نزدیک ترین تا کنون گرفته

این تصویر نزدیک ترین تا کنون گرفته شده از خورشید را نشان می دهد تاج پرتکاپو با هزاران نفر از مینیاتور شعله های خورشیدی که دانشمندان لقب ‘آتش’. این تصاویر برای اولین بار منتشر شده از خورشیدی مدارگرد ماهواره ماموریت های led توسط آژانس فضایی اروپا.

“زمانی که برای اولین بار تصاویر در آمد من اول فکر کردم این امکان پذیر نمی باشد و نمی توان آن را که خوب” دیوید Berghmans محقق اصلی برای مدارگرد شدید اشعه ماورای بنفش ابزار تصویرساز گفت: یک نشست خبری در روز 16 جولای. “این خیلی بهتر از ما جرات به امید.”

“خورشید ممکن است در نگاه آرام در نگاه اول اما زمانی که ما نگاه در جزئیات می بینیم کسانی که مینیاتور عود در همه جا ما نگاه” گفت: Berghams یک فیزیکدان خورشیدی در رصدخانه سلطنتی بلژیک در بیانیه ای.

آتش سوزی در حال میلیون ها و یا میلیاردها بار کوچکتر از شعله های خورشیدی است که می توان از زمین که پر انرژی فوران تصور می شود ناشی از فعل و انفعالات درون خورشید میدان مغناطیسی. ماموریت تیم هنوز به کشف کردن که آیا این دو پدیده رانده همین روند اما آنها گمان که اثر ترکیبی از بسیاری از آتش می تواند کمک به گرمای سوزان خورشید را در جو بیرونی شناخته شده به عنوان تاج. چرا تاج صدها برابر داغتر از سطح آن است که رمز و راز دیرینه.

تصاویر گرفته شده توسط اشعه ماوراء بنفش تصویرساز در 30 آوریل منتشر شد و در 16 ژوئیه دستگیر شدند 77 میلیون کیلومتر از سطح خورشید (زمین در حدود 150 میلیون کیلومتر از خورشید). شجاعانه ناسا ماموریت به نام پارکر خورشیدی کاوشگر پرواز حتی نزدیک تر و در عرض تنها 6.2 میلیون کیلومتر طول ماموریت خود را—در داخل تاج خود را—اما محیط بسیار سخت است که آن را حمل می کند یک دوربین رو به خورشید است. در ضمن از زمین Daniel K. Inoye خورشیدی تلسکوپ در هاوایی گرفته شده است تصاویر با وضوح بالاتر از خورشید از مدارگرد اما این نه به طور کامل جذب ستاره نور از آنجا که جو زمین فیلتر کردن برخی از اشعه ماورای بنفش و X-raywavelengths.

دانشمندان در حال هیجان زده در مورد پتانسیل های خورشیدی مدارگرد یک همکاری بین المللی است که راه اندازی در فوریه و حمل 10 ابزار به تصویر خورشید و مطالعه آن محیط زیست است. این فضاپیما در نهایت سوئیچ مدار آن به مطالعه خورشید مناطق قطبی برای اولین بار. “ما هرگز نزدیک تر به خورشید با یک دوربین و این فقط آغاز یک سفر حماسی با انرژی خورشیدی مدارگرد که ما را حتی نزدیک تر به خورشید در زمان دو سال گفت:” دانیل مولر ماموریت پروژه دانشمند در این جلسه.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در جولای 16 سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de