این نه ضد عفونی کننده دست خواهد ما را نجات از COVID-19 Coronavirus

در بهداشت جهانی جنگ علیه COVID-19 coronavirus وجود اقدامات ما می دانیم که به طور موثر جلوگیری از گسترش شیوع این بیماری در حالی که جهان منتظر یک واکسن: قرنطینه/انزوای اجتماعی و تمیز کردن دست های خود را. اما آنچه بهترین — اگر نه تنها راه یقین — که برای دریافت درست است ؟

شستن آنها با آب و صابون.

نه ضد عفونی کننده دست.

نه فقط آب است.

آن را با آب و صابون.

این ممکن است به نظر می رسد آشکار است اما به نظر می رسد وجود دارد واقعا جذاب از علم که در راه ویروس ها چسبیده به پوست ما. هنگامی که شما یاد بگیرند که چگونه weaponized شما با آب و کمی صابون وجود دارد هیچ عطف بازگشت. همچنین آن را به شما متوجه است که وحشتخرید ضد عفونی کننده دست کمی پوچ — زمانی که همه شما نیاز دارید این است که آب و کمی صابون).

Palli Thordarson یک استاد در دانشگاه نیو ساوت ولز دانشکده شیمی را به توییتر در یکشنبه شب 25-قسمت موضوع مورد دقیقا چه اتفاقی می افتد زمانی که آب و صابون ضربه خود را به دستگیره.

در بخش اول از این موضوع او توضیح می دهد که چرا آب و صابون اساسا از پایین قطعه ای از یک برج جنگا بلوک و یا در یک خانه از کارت:

آن را می شود واقعا فوق العاده زمانی که Thordarson اساسا روشن چرا یکی از شایع ترین چیزها در جهان — و نه ضد عفونی کننده دست و یا هر یک از ظاهرا خیال باف و یا بیشتر قابل حمل محصولات در دسترس ما — آیا کلیدی برای مبارزه با COVID-19:

بعد از چند توییتهایی به تجزیه شیمیایی nanoparticals:

و پس از آن وجود دارد که کل “عطسه می توانید ارسال ذرات پرواز از 30 فوت دور” چیزی که صادقانه ما ممکن است سعی کنید برای فراموش کردن است. اما وجود دارد آن است که:

همچنین در اینجا حتی بیشتر چیزهای که شما نمی دانید: راه هایی که در سطوح مختلف انجام دهد و نمی حامل ویروس. سطوح مسطح? کمتر به چوب به ویروس. سطوح ناهموار? مقدار زیادی به جلو و ویروس را از هم جدا.

و پوست شما? پوست شما COVID-19 مورد علاقه سطح اساسا:

و در اینجا است که شستن دست ها سرگرم کننده را به بازی می آید:

نه این که شما نیاز به یادآوری اما لطفا فراموش نکنید شستن دست های خود را با تیتو یا Jack daniel’s. آن را کاملا خوب ضایعات از هر دو:

و در نهایت نتیجه گیری و همکاران voila: صابون. و. آب.

لطفا احساس رایگان برای روغن مالی کردن ، Palli Thordarson یک جایزه از یک انسان چگونه شما باید طولانی زندگی می کنند ، صابون, صابون پادشاه, صابون, پدر, دختر, et al — اما واقعا بهترین راه برای تشکر از این مرد برای خدمات خود به دنیای قشنگ بدیهی است که با شستن دست های خود را با آب و صابون اغلب و هست.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>