این دانشمند MIT در حال ساخت باتری با استفاده از ویروس های تغییر یافته

ویروس سازندگان

بیش از دهه گذشته MIT مهندسی زیستی پروفسور آنجلا بلچر شده است کار بر روی باتری-ساختمان فن آوری است که با این نسخهها کار توسط conscripting میلیون ها ویروس زامبی به تکرار یک کار ساده سیمی گزارش.

بلچر اول دستکاری ژنتیکی مهندسی باکتریوفاژها آلوده به باکتری و در نتیجه ایجاد میلیون ها نسخه از خود را — و اجبار آنها را به ایجاد یک مواد قابل استفاده در این فرآیند مانند نازک اکسيد کبالت نانوسیم است که می تواند بعد از آن استفاده می شود در داخل یک باتری الکترود با توجه به سیمی.

رفتن سبز

کارشناسان گفته سیمی است که این روش در نهایت می تواند مورد استفاده قرار گیرد به گسترش یک باتری را شارژ و تخلیه رای با وادار کردن میلیون ها نفر از ویروس ها برای ایجاد یک دستور بسیار الکترود ساختار با کلید های میانبر برای یون های در حال حرکت را از طریق الکترود.

“چیزی که من در آزمایشگاه به طور کامل متمرکز در حال حاضر در تلاش است تا تمیزترین تکنولوژی” بلچر گفت: این مجله.

پوسته پوسته شدن

آن را به احتمال زیاد خواهد شد در حالی که تا زمانی که نگاه ما به تکنولوژی آن را به بازار است. پوسته پوسته شدن تکنولوژی به یک نقطه که در آن می تواند به رقابت با باتری های معمولی است که اثبات می کند بسیار دشوار است.

“در یک باتری امکانات تولید آنها با استفاده از تن مواد تا رسیدن به آن سطح با مولکول های بیولوژیکی است که بسیار آسان” Konstantinos Gerasopoulos ارشد تحقیقات دانشمند در فیزیک کاربردی دانشگاه جانز هاپکینز آزمایشگاهی گفت: سیمی.

در حال حاضر Belcher در حال کار بر روی یک کار کاملا متفاوت کاربرد: ایجاد تومور-شکار نانو ذرات طراحی شده اند که برای درمان بیماران مبتلا به سرطان.

ادامه مطلب: نسل بعدی باتری می تواند ساخته شده توسط ویروس ها [سیمی]

بیشتر بر روی باتری: باتری جدید با تکنولوژی می تواند دو ماشین الکتریکی رانندگی محدوده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de