این است که مغز خود را در جدول

اجازه دهید من به شما بگویم داستان دو پدر از Irv و موری. برای چندین دهه از Irv, درونگرا, آرام, بازنشسته متصدی بار و نظامی سابق مهندس تا به حال همان روال صبح: قهوه و خامه; رول; و پازل صفحه فشار آتلانتیک سیتی. او متد و مذهبی مشغول به کار راه خود را از طریق هر یک از جدول کلمات متقاطع به آشفته بازار به cryptoquip یک رمزنگاری جایگزینی است که می پرسد solvers برای رمزگشایی سرنخ و کشف کردن جناس.

برونگرا و خود به خود موری یک تاجر موفق و محلی سیاستمدار نیز تا به حال خود را معمول صبح: قهوه با مقدار زیادی از قند; بلغور جو دوسر و سرهم بند در یکی از بسیاری از نوشتن پروژه های مانند آزادانه سرگذشتی موسیقی درباره یک سفر فروشنده. موری شنا کرد و چند بار در هفته بلعیدم کتاب و دوست داشت به سفر. اما او هرگز گوگل alpha چنین ترجمه.

از Irv, درگذشت, در سن 94 و او به سختی با تجربه هر گونه از دست دادن شناختی قبل از شش ماه از زندگی خود را زمانی که او به نمایش گذاشته سریع کاهش روانی. موری زندگی می کردند به 91 اما در چند سال گذشته از زندگی خود مشخص شد مبتلا به زوال عقل.

زمانی که من تحقیق کتاب تفکر داخل جعبه: ماجراهای با گوگل alpha چنین ترجمه و گیج کننده افرادی که نمی توانید بدون آنها زندگی می کنند, من شیفته خانواده من مورد مطالعه است. شواهد به نظر می رسید نمی تواند واضح تر: انجام جدول در اواخر عمر مانع زوال عقل است. و در تمام مطالعات من در بر داشت به نظر می رسید به این فرضیه ، “به طور منظم جدول و پازل تعداد مربوط به واضح تر مغز در بعد زندگی” یک مارس 2019 , علوم روزانه, تیتر اعلام شده است. با توجه به یک دانشگاه اکستر مطالعه افراد مسن که به طور منظم انجام کلمه و پازل تعداد افزایش یافته بود حدت ذهنی. 2011 آزمایش با اعضای برانکس پیری مطالعه نشان داد که یک رژیم منظم از جدول ممکن است تاخیر شروع زوال شناختی. اعتقاد در پازل قدرت اتحاد سوخت چند میلیون دلاری صنعت از مغز-آموزش بازی مانند Lumosity یا Dakim.

اما به عنوان من حفر عمیق تر من پیدا کردم که روایت چرخش فقط به عنوان متقاعد کننده در جهت دیگر. “جدول و پازل نیست جلوگیری از کاهش روانی, مطالعه می گوید:” یک ماه دسامبر 2018 سی ان ان تیتر اعلام کرد. طولی اسکاتلندی مطالعه نشان داد که یک پازل به طور منظم عادت به نظر نمی رسد به تاثیر آزمون افراد هشیاری ذهنی یک راه یا دیگری. دیگر جدول کلمات متقاطع-هجوم مطالعات اشاره می کنند که مردم بهتر خواهد بود در خدمت خم مغز خود را در بیشتر فعالیت های خلاق—گفتن و نوشتن موسیقی.

در واقع من بیشتر تحقیق بیشتر متوجه شدم که این داستان در مورد جدول و زوال عقل می توان گفت در هر دو جهت و به همان اندازه قانع کننده راه. پوشش رسانه ای در مورد جدول کلمات متقاطع و زوال عقل به طور کامل سیاه و سفید: جدول هستند یا مغز سلاح مخفی و یا آنها غول پیکر اتلاف وقت است.

حافظه مسائل

جدول کلمات متقاطع به نظر می رسد به یک رابطه خاص به حافظه: نه به عنوان دارو اما به عنوان یک نوع از لنز برای درک ذهنی ما واحدهای ذخیره سازی. (شاید هیچ حادثه ای است که طرح هر self-انبار ذخیره سازی شبیه هیچ چیز به اندازه یک شبکه جدول کلمات متقاطع.) چگونه ذهن جدول فراهم می کند یک تصویر لحظهای از سخت به تعریف برزخ بین کوتاه مدت و حافظه بلند مدت که در آن شما به صورت یکپارچه و واحد تا حدودی پیچیده تر از فقط سریع آتش برداشت اما آن را دریافت نمی واصل به ذخیره سازی طولانی مدت.

در نظر H. M. معروف ترین حافظه بیمار قرن بیستم است. یک سال 1953 عملیات برای حذف خود هیپوکامپ چپ H. M. با تقریبا کامل anterograde amnesia معنی او می تواند فرم کوتاه – اما نه در دراز مدت خاطرات, ارائه, او ایده آل موضوع برای حافظه مطالعات. H. M. همچنین عاشق پازل جدول کلمات متقاطع. مطالعه 2004 به رهبری دوک دانشمند برایان Skotko ثابت کرد که حتی اگر H. M. نمی تواند آگاهانه دراز آهنگ های جدید در حافظه بلند مدت, زمانی که او همان جدول کلمات متقاطع و بیش از او بهبود یافته در سرنخ باید قادر به می دانم که چگونه به حل کند (زیرا آنها اشاره شده پس از حوادث سال 1953). H. M. نمی دانم چرا او می دانست که این پاسخ اما او می دانست که او آنها را می دانستند. گوگل alpha چنین ترجمه فاش کردن چیزی که در این فضای بین کوتاه مدت و حافظه کاری و طولانی مدت دائم خاطرات.

در سال 1974 روانشناسان آلن Baddeley و گراهام دردسر تقسیم حافظه کوتاه مدت به سه بخش: مرکزی اجرایی که کنترل جریان اطلاعات; و دو “برده” سیستم های واجی حلقه و دیداری-فضایی sketchpad ، که خوراک برداشت های اجرایی. اما این مدل نمی حساب برای همه چیز است که حافظه کاری می تواند انجام دهد. در دراز مدت amnesiacs برای مثال می تواند رویدادی که اتفاق افتاده بود برای آنها در مراتب پیچیده تر روایت جزئیات از حلقه واج می روند. بنابراین در سال 2000 Baddeley تجدید نظر مدل به اضافه کردن یک سوم از سیستم برده: دوره بافر یک رابط بین کوتاه مدت و حافظه بلند مدت است که در واقع ادغام دو کلامی و visuospatial اطلاعات و اجازه می دهد تا شما را به داشتن یک روایت در سر خود را.

اما اپیزودیک بافر را سخت است برای مطالعه: چگونه شما می توانید بگویید که چه نوع از فرآیندهای ترکیبی یا جداگانه? در سال 2014 محققان در کلرمونت کالیفرنیا بررسی چگونگی دستمالی کردن جدول کلمات متقاطع کارشناسان پردازش و ذخیره اطلاعات در حافظه کوتاه مدت است. آنها دریافتند که این پازل whizzes تا به حال بسیار قوی کار خاطرات به عنوان خود را در مقایسه با گروه کنترل و دانشجویان بود که به ثمر رساند 700 یا بالاتر در بخش کلامی از SAT.

آن را به سختی تعجب آور است که مردم بسیار خوب در بازی با کلمات را به خوبی انجام دهید زمانی که آزمایش خود را در مهارت های کلامی, اما چیزهای جالب است که محققان در نگاه چگونه خود را در کوتاه مدت خاطرات شلیک می شد. هر دو گروه اما به خصوص جدول کلمات متقاطع کارشناسان به نظر می رسد به استفاده از هر دو کلامی و visuospatial اجزای حافظه کوتاه مدت خود را—آن است که به جای جدا کردن نشانه های بصری از شفاهی پردازش آنهایی که crossworders شد یکپارچه سازی هر دو نوع برداشت در خاطرات کوتاه مدت. در اینجا بود اپیزودیک بافر با صدای بلند و روشن است.

حتی اگر اپیزودیک بافر باعث می شود حس بصری—من احساس می کنم مثل من روند کوتاه مدت خاطرات را در یکپارچه واحد—این دستمالی کردن جدول کلمات متقاطع مطالعه یکی از اولین به ارائه پشتیبانی به مدل. به عبارت دیگر گوگل alpha چنین ترجمه به ما یک اسکن MRI به این عجیب و غریب خالی بین کوتاه مدت و حافظه بلند مدت: خاکستری فضایی در ماده خاکستری.

بازی نشان می دهد همکاران

هر اثر خود را در چابکی ذهنی از Irv پازل-دوست داشتن مغز و موری پازل-اجتناب مغز را پیوند بیش از یک حافظه-تست معمول: Jeopardy! آنها می خواهم به تماشای هم چند بار در هفته و فریاد در تلویزیون در رقابت دوستانه. از Irv می دانستند ورزشی و تاریخچه; Murray, ادبیات و افراد مشهور است. حتی زمانی که موری با داشتن مشکل با خاطرات کوتاه مدت و حتی زمانی که از Irv نمی تواند رانندگی در شب دیگر آنها می تواند هر دو شیر به حقایق از گذشته های عمیق اغلب بطرز شگفت انگیزی دقیق است. ترکیب آنها توانمند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im