این چیزی است که مشتری و زحل مانند نگاه از مریخ

اگر شما گرفتار یک نگاه پر زرق و برق در مریخ و مشتری و زحل در چند هفته گذشته آماده دریافت به صورت عمده چشم انداز تغییر است.

در حالی که ساکنان زمین تحت درمان قرار گرفتند به یک دید رویکرد مریخ و زحل در مارس 31 و بسیاری از دیدگاه های سه گانه جهان در آسمان شب بیش از چند هفته گذشته یک فضاپیما در مدار مریخ نیز در skywatching.

سازمان فضایی اروپا (ESA) مریخ اکسپرس فضاپیما بوده است چرخش سیاره سرخ پس از سال 2003 و در میان آن ابزار نظارت تصویری دوربین که آژانس صورتحساب به عنوان “مریخ است.” اما در حالی که دوربین را صرف بیشتر وقت خود را به دنبال در سیاره سرخ می تواند محوری برای نگاه کردن به فضا است.

مرتبط با: زحل, مریخ & Jupiter چین بیش از نیویورک در شب زرق و برق دار-عکس آسمان

و به تازگی این سند انجام شده است که فقط به عنوان فضاپیما پرسنل دستور دوربین برای انجام برخی از کالیبراسیون هندسی مشاهدات. “زمان هندسه برای دوربین خوب است” ESA نوشت: در بیانیه ای که “اما این تیم در حال تلاش برای به دست آوردن بیشتر عمیق, آسمان, تصاویر به پوشش یکنواخت سنسور و کاهش عدم قطعیت.”

کسانی که در اعماق آسمان تصاویر شامل عکس هایی از یک رابطه بین مشتری و زحل. آژانس ترکیب تصاویر گرفته شده در روز 21 مارس و آوریل 25 به تولید یک انیمیشن از این فضاپیما را مشاهده سیارات در طول این رویداد. این تصاویر همچنین نشان می دهد مشتری ظاهر می شود به حرکت سریع تر از زحل در حساب خود نزدیک موقعیت به مریخ و فضاپیمای با توجه به ESA.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>