این چیزی است که چین Coronavirus مستندات مانند نگاه از فضا

این COVID-19 coronavirus شیوع کشته شدن هزاران بیمار بسیاری از پرتاب اقتصاد جهان به اضمحلال رود و موجب چین به قرنطینه و یا محدود کردن سفر نزدیک به یک میلیارد نفر است.

شگفت آور, شیوع همچنین به نظر می رسد داشتن یک اثر قابل مشاهده در محیط زیست است.

تصاویر جدید از ناسا و سازمان فضایی اروپا, آلودگی و نظارت بر ماهواره ها نشان می دهد که چین شدیدی قرنطینه است و به ظاهر منجر به کاهش دی اکسید نیتروژن یک گاز سمی منتشر شده توسط سوزاندن سوخت های فسیلی در موتورهای خودرو و نیروگاه — بیش از شیوع بیماری در منطقه است.

“این اولین بار است که من را دیده اند چنین نمایشی افت بیش از یک منطقه گسترده ای را برای یک رویداد خاص گفت:” فی لیو یک کیفیت هوا پژوهشگر در پرواز فضایی گودارد ناسا در مرکز ناسا پست وبلاگ.

لیو گفت که آژانس فضایی مشاهده, مشابه آلودگی هوا قطره آف قبل از جمله در سال 2008 سقوط بازار و طول بزرگ رویدادهای فصلی مانند سال نو چینی. اما این یکی به او گفت: بزرگترین نشده است.

“این کاهش نرخ را مهم تر از در سال های گذشته و آن را به طول انجامید و” لیو گفت: در ناسا پست. “من تعجب نیست که چرا بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور باید اقدامات لازم برای به حداقل رساندن گسترش ویروس.”

این تصاویر که تماس به ذهن یاد مداری عکس نشان دادن تفاوت در چگالی بین کره شمالی و کره جنوبی یک استارک یادآور دامنه شیوع کروناویروس — و به طور بالقوه یک پیش نمایش از همه چیز آمده است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net