این چیزی است که مسافرت هوایی می تواند مانند نگاه کنید بعد از همه گیر


Peaky Blinders

ایتالیایی, شرکت طراحی Avio داخلی خواب با دو صندلی هواپیما مفاهیم طراحی است که می تواند نگه داشتن مسافران امن — و یا حداقل امن تر — در یک پست-همه گیر جهانی است.

مفاهیم خال خال توسط درایومی تواند یک راه حل ممکن به واقعیت ناراحت کننده از کسی عطسه یا سرفه در کنار شما در پرواز بعدی خود را — این است که اگر ما تا به حال تجربه سفر هوایی دوباره.

Glassafe

این شرکت برای اولین بار “Glassafe” مفهوم “یک کیت-سطح راه حل است که می تواند نصب شده بر روی صندلی های موجود به نزدیکی امن تر در میان مسافران همان صندلی” با توجه به وب سایت این شرکت. به عبارت دیگر شفاف blinders در دو طرف صندلی.

غیر معمول مواد شفاف هنوز هم اجازه می دهد تا مسافران برای “جلوگیری یا به حداقل رساندن تماس ها و تعاملات از طریق هوا […] بنابراین به منظور کاهش احتمال آلودگی توسط ویروس ها و یا دیگر.”

دو رو

این “Janus صندلی” است و “دو رو صندلی” است که می تواند اجازه می دهد “سه مسافر جدا شود با یک سپر ساخته شده از مواد شفاف که جدا آنها را از یکدیگر ایجاد یک سد محافظ برای همه” با توجه به وب سایت.

بر خلاف “Glassafe” مفهوم سه صندلی پیکربندی نیاز تکمیل و تجهیز نشدن به عنوان آن را ساده و اضافه کردن در کیت موجود برای صندلی هواپیما.

مفهوم می آید پس از تاجر ریک Pescovitz عینک, شخصی, شفاف چادر در پنجره صندلی یک هواپیمای تجاری در اوایل مارس برای جلوگیری از ابتلا به ویروس مرگبار است.

ادامه مطلب: در اینجا این است که چگونه هواپیما صندلی می تواند پس از Coronavirus

بیشتر در سفر هوایی: مرد می پوشد شخصی چادر پلاستیکی در پرواز برای جلوگیری از ویروس کشنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>