این ساده ترین راه برای خرید بیت کوین با کارت اعتباری یا بدهکاری

Cryptocurrencies مانند بیت کوین پذیرفته شده به عنوان پرداخت بیشتر و بیشتر کسب و کار. آنها همچنین در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب با سرمایه گذاران به دنبال راه های جدید و نوآورانه برای تنوع بخشیدن به پرتفوی خود را. بنابراین شاید شما در حال فکر کردن در آن زمان به در رمزنگاری بازی. اما چه شده است بهترین راه برای خرید cryptocurrencies? اگر شما می خواهید برای خرید بیت کوین با کارت اعتباری یا دبیت است iwanttobuybitcoin.com.

iwanttobuybitcoin.com
IWantToBuyBitcoin.com

برای بسیاری از آنها وجود cryptocurrencies مشاهده شده است به عنوان دارایی به جای واقعی ارز است. اولین کسانی که به خرید بیت کوین بودند maverick سرمایه گذاران مایل به گرفتن یک قمار در یک بازار فرار. اما امروز سرمایه گذاری در رمزنگاری تبدیل شده است تقریبا جریان اصلی. در واقع برخی از کارشناسان فکر می کنم همه باید وقف را به عنوان مقدار به عنوان پنج درصد از پرتفوی خود را به cryptocurrencies.

در حالی که cryptocurrencies می تواند (و یا شاید حتی باید) هنوز هم در نظر گرفته شود وسایل نقلیه سرمایه گذاری, تغییرات بزرگ در افق. زمانی که بیت کوین اختراع شد, رویای شد که این امر یک روز تبدیل شدن به یک واقعی ارز است که مردم می توانند با استفاده از پرداخت برای هر روز کالا و خدمات است. در اوایل سال 2020 که رویا را یک گام نزدیک تر به واقعیت زمانی که قهوه جهانی کرگدن استارباکس شروع به پذیرش بیت کوین به عنوان بخشی از یک همکاری جدید با بیت کوین پرداخت برنامه.

بنابراین اگر شما آماده برای پیوستن به cryptocurrency انقلاب که آیا آن به عنوان یک سرمایه گذار یک مصرف کننده و یا هر دو, گام اول این است که پیدا کردن یک ارز دیجیتال است که برای شما مناسب است. در حالی که اکثر دیجیتال مبادلات شارژ مناسب هزینه های معامله هنگامی که شما خرید cryptocurrencies با پول مستقیم از حساب بانکی خود را, آنها تمایل به جک تا هزینه اگر شما می خواهید به استفاده از کارت اعتباری یا دبیت کارت. که خبر بد برای هر کسی که می خواهم به سرمایه گذاری در cryptocurrencies همچنین در حالی که racking تا جدی جوایز کارت های اعتباری پاداش و یا سفر امتیاز.

خوشبختانه وجود دارد iwanttobuybitcoin.

buy bitcoin
IWantToBuyBitcoin.com

اگر شما می خواهید به استفاده از کارت اعتباری یا دبیت کارت برای خرید محبوب cryptocurrencies مانند بیتکوین Ethereum یا XRP, iwanttobuybitcoin ارزان ترین, سریع ترین و امن ترین راه برای انجام آن است.

در iwanttobuybitcoin آنها را خرید cryptocurrencies فوق العاده ساده است. ایجاد یک حساب کاربری در حدود دو دقیقه است. پس از آن شما به سادگی را انتخاب کنید cryptocurrency شما می خواهید برای خرید خود را انتخاب کنید و مقدار پرداخت خود را وارد کنید اطلاعات و آدرس کیف پول. هنگامی که شما آمار ارائه ارز نشان خواهد داد تا در crypto کیف پول فقط در 10 تا 15 دقیقه.

در حالی که iwanttobuybitcoin را معامله هزینه بستگی به حجم معامله خود را, شما همیشه می توانید از رقابتی ترین نرخ. کوچک معاملات معمولا هزینه ها در 5-7 درصد متغیر است که در راه پایین تر از 10-13 درصد رقبای خود را شارژ. در ضمن بزرگتر معاملات در 3 تا 5 درصد متغیر است. برای مثال اگر شما خرید $2500 ارزش بیت کوین با کارت اعتباری خود هزینه معامله با iwanttobuybitcoin خواهد بود فقط 75 دلار است که کامل 50 درصد کمتر از شما می توانید انتظار به پرداخت در سایر دیجیتال مبادلات.

هنگامی که شما خرید cryptocurrencies با iwanttobuybitcoin شما می توانید بقیه آسان دانستن اینکه پول خود را در دست های امن. این است که کاملا معتبر اتحادیه اروپا تنظیم ارز که AML و KYC خبره که بدان معنی است که آنها را استخدام شیوه های طراحی شده برای جلوگیری از تقلب در پول شویی و دیگر فعالیت های غیر قانونی. این جای تعجب نیست که آنها بیش از 450.000 کاربران در بیش از 170 کشور جهان است.

بنابراین اگر شما به دنبال یک روش ساده و مقرون به صرفه راه برای خرید cryptocurrencies با یک کارت اعتباری یا دبیت iwanttobuybitcoin است برای شما. اینجا را کلیک کنید برای ایجاد حساب خود را دریافت و در رمزنگاری بازی امروز.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im