این است چگونه هکرها دیده ایلان حساب توییتر

Tweetstorm

به یاد حماسه توییتر هک اوایل این ماه زمانی که ne’er-do-چاه های کنترل ضبط از حساب توییتر از مشاهیر و چهره های کسب و کار اعم از مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk به شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت نوازنده Kanye West و ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن?

جزئیات را به آرامی بوده دریبل کردن در مورد چگونه هک رخ داده است — و در حال حاضر جدید آشکار از توییتر را بررسی شروع به قطعه با هم یک عکس فولر یکی از گسترده ترین رسانه های اجتماعی نقض امنیت در تاریخ است.

توییتر بستری امروز که هکرها به دست اورد دسترسی به حساب های “نیزه فیشینگ” تعدادی از کارکنان خود را — ارسال آنها پیام اصولا است که طراحی شده برای فریب آنها را استخراج اعتبار ورود خود را.

هنگامی که هکرها به دست اورد دسترسی این شرکت گفت: آنها دیده 130 حساب توییتر. آنها باز پیام های مستقیم از 36 از حساب های, دانلود توییتر داده ها از هفت و توییتی یک بیت کوین کلاهبرداری از 45 دیگران است.

خطای انسانی

وجود دارد دو takeaways کلیدی از توییتر در آخرین آیات مورد هک.

برای اولین بار است که موفق هک نیازی به خصوص پیچیده — در این مورد یکی از برجسته ترین سایت های رسانه های اجتماعی بر روی زمین بود را شکست داد و از کارکنان خود باز ساختگی لینک بر روی تلفن های خود را.

دوم این است که ناشناخته هکرها به احتمال زیاد در حال حاضر دسترسی به اطلاعات حساب و پیام های مستقیم از ده ها تن از مشخصات بالا کاربران معنی آن را ممکن است که ارتباطات خصوصی از مشک دروازه و یا غرب در حال حاضر شناور در سراسر وب.

مشک و برای یک, به نظر نمی رسد بیش از حد نگران او پیام نشت آنلاین.

“من که نگران من DMs ساخته شده,” او گفت: نیویورک تایمز در هفته گذشته. “منظورم این است که ما احتمالا می تواند گیلاس انتخاب برخی از بخش از DMs که صدای بد و خارج از چهار چوب اما به طور کلی من DMs عمدتا شامل مبادله memes.”

ادامه مطلب: توییتر هک: کارکنان فریب توسط تلفن spear-phishing scam [BBC]

بیشتر در توییتر هک: کسی که ظاهرا فقط هک Elon Musk, جو بایدن, جف بزوس و Kanye West

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de