این Crowdfunding نوآورانه پلت فرم اجازه می دهد تا شما سرمایه گذاری در آمریکا زمین های کشاورزی

تکنولوژی به سرعت در حال دموکراتیزه راه ما سرمایه گذاری پول ما. با تشکر از پیشرفته قدرت محاسباتی داده ها منتقل می شود, ذخیره و دستکاری موثر تر از همیشه قبل از است که باز نام تجاری فرصت های جدید برای سرمایه گذاران فردی. در سال های اخیر به عنوان مثال تعدادی از fintech آمدن ترک خورده اند باز خصوصی بازار املاک و مستغلات است که قبلا موجود است فقط به سرمایه گذاران نهادی و میلیاردرهای. در حال حاضر راه اندازی مانند FarmTogether انجام می دهند همان چیزی که با زمین های کشاورزی سرمایه گذاری.

invest in farming
تصویر توسط مایکل eric topol طریق Unsplash

مانند املاک و مستغلات تجاری مدرن کشاورزی سرمایه گذاری است که یک راه فوق العاده برای تنوع بخشیدن به پرتفوی خود را. هر دو زمین های کشاورزی و تجاری املاک و مستغلات به شما اجازه سرمایه گذاری در املاک و دارایی که تولید به طور منظم درآمد اجاره. هر دو نیز مانعی در برابر تورم کمک به شما در ایجاد تعادل در سرمایه گذاری های سنتی دارایی های مالی مانند سهام و اوراق قرضه. اما زمین های کشاورزی را به سمت بی ثباتی کمتر از تجاری املاک و مستغلات. همچنین گرایش به بیشتر های عایق از یو پی اس و فراز زندگی از بازار سهام چیزی کارشناسان “کم cyclicality.” برای این دو دلیل آمریکا زمین های کشاورزی شده است یکی از پایدار ترین دارایی بیش از 40 سال گذشته حتی در زمان بحران اقتصادی است.

متاسفانه برای مدت زمان طولانی مشکل با سرمایه گذاری در زمین های کشاورزی بود که شما تا به حال به اندازه کافی سرمایه برای خرید کل مزارع. اما در حال حاضر به لطف شرکت هایی مانند FarmTogether که دیگر مورد.

farming
تصویر از طریق FarmTogether

پس چگونه FarmTogether کار می کند ؟ این در واقع بسیار ساده است.

شما احتمالا آشنا با سیستم عامل های crowdfunding مانند Kickstarter و GoFundMe. خوب FarmTogether با این نسخهها کار درست مانند آن. اما به جای crowdfunding جدید شرکت و یا یک موسسه خیریه, شما, crowdfunding, خرید زمین های کشاورزی. و به جای گرفتن برخی از “پاداش” به عنوان یک “متشکرم” برای سرمایه گذاری خود را, شما می توانید مالکیت بخشی از اموال.

اول FarmTogether اجرایی سرمایه گذاری کمیته بررسی صدها نفر از ویژگی های بالقوه و انتخاب آنهایی که آنها خیال بیشتر امیدوار کننده. سپس آنها را به استخدام خارجی تحلیلگران مستقل برای انجام دور دیگری از جامع توأم با ارزیابی همه چیز از کیفیت خاک و حقوق آب را در مزرعه تجهیزات و پتانسیل برای بهبود سرمایه.

هنگامی که فرایند ارزیابی کامل است این دستچین خواص ارائه شده به عنوان crowdfunding فرصت های سرمایه گذاری. شما سپس می توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید خواص است که برای شما مناسب است. هنگامی که شما خرید شما در حال خرید سهام این LLC است که صاحب و عمل اموال. FarmTogether فراهم می کند جزئیات کامل در مورد هر فرد فرصت های سرمایه گذاری از جمله ارزش کل ارائه برآورد طول زمان LLC برگزار خواهد شد اموال و برآورد بازده نقدی.

هنگامی که شما سرمایه گذاری با FarmTogether پول خود را رشد می کند در دو روش. اول شما کسب پول نقد با سود سالانه یا سه ماه یکبار از خالص درآمد حاصل از عامل و مزارع. پس از ملک قدردانی بیش از یک دوره مجموعه ای از زمان از آن خواهد شد به فروش می رسد و شما می توانید سهم خود را از سود سرمایه. اگر شما سرمایه گذاری از $10,000 در یک 5 میلیون دلار اموال شما 0.2% از درآمد حاصل. اگر شما سرمایه گذاری $50,000 در $2 میلیون ملک شما 2.5%.

بدیهی است که با هر سرمایه گذاری که شما سرمایه گذاری با FarmTogether شما نیاز به خواندن چاپ خوب به مطمئن شوید که آن را مناسب برای شما. اما اگر شما به دنبال برای یک امن راه مدرن را واقعی به تنوع پرتفوی سرمایه گذاری خود را زمین های کشاورزی به خوبی می تواند پاسخ. بنابراین منتظر نیست. اینجا را کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد FarmTogether امروز.


فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>