این بیش از حد واقع بینانه موتور بازی به نظر می رسد تقریبا مانند زندگی واقعی

نرم افزار توسعه دهنده بازی حماسی این شرکت در پشت “Fortnite” فقط منتشر شد اولین نگاه Unreal Engine 5 نسل بعدی از آن بازی محبوب موتور — و به نظر می رسد واقعا دیدنی و جذاب است.

حماسه بازی زرق و برق دار جدید, نسخه ی نمایشی “لومن در زمین Nanite,” اجرا می شود در زمان واقعی بر روی پلی استیشن 5 و به نظر می رسد فوق العاده چشمگیر است. این شرکت ادعا می کند می تواند “رسیدن به photorealism در رقابت با فیلم های CG و زندگی واقعی است.”

نسخه ی نمایشی ارائه می دهد دعوت یک نگاه اجمالی از وفاداری است که نسل بعدی کنسول ها — طولانی-انتظار 5 پلی استیشن و ایکس باکس یکی از سری X — می تواند ارائه دهد.

حماسه برجسته دو فن آوری های جدید در وبلاگ رسمی پست.

اول “Nanite مجازی micropolygon هندسه” بهs هنرمندان توانایی برای ایجاد هنر “متشکل از صدها نفر از میلیون ها و یا میلیاردها چند ضلعی” است که می تواند به طور مستقیم وارد شده به موتور غیرواقعی.

دوم “لومن” ارائه می دهد توسعه دهندگان یک “به طور کامل dynamic global illumination راه حل که بلافاصله واکنش نشان می دهد به صحنه و نور را تغییر می دهد.” این بدان معناست که فرد اشعه های نور می تواند گزاف گویی چند بار از سطوح ایجاد “غیر مستقیم بازتاب المرآة در جزئیات محیط در مقیاس اعم از کیلومتر به میلی متر.”

البته, آن را آسان گرفته شود در یک زرق و برق دار جدید نسخه ی نمایشی. در سال 2016 ما wowed با یک نسخه ی نمایشی از Unreal Engine 4 است که در حال حاضر به نظر می رسد خوب نیست که قابل ملاحظه است.

هنوز این آخرین نسخه در ابتدا بلوف است با شکوه — یک گام در طول راه به بازی است که می تواند تقریبا غیر قابل تشخیص از واقعیت است.

یک پیش نمایش از موتور جدید در دسترس خواهد بود در اوایل سال 2021 خواهد شد و پشتیبانی از هر دو نسل بعدی و نسل فعلی کنسول ها و همچنین PC, Mac, iOS و اندیشه.

ادامه مطلب: اولین نگاه Unreal Engine 5 [بازی حماسی]

بیشتر در Unreal Engine: آینده از بازی? بررسي فايلهاي قابل توجه گرافیک Unreal Engine 4

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de