این بلندر با تکنولوژی بالا ارتقاء آشپزخانه شما نمی دانستید که شما مورد نیاز است

اگر شما کسی که فقط با استفاده از مخلوط کن برای تکان دادن گاه به گاه و یا صاف, شما احتمالا دستگاه خود را برای اعطا. اما واقعیت این است که همه مخلوط کن ها برابر ایجاد نمی شوند. مخلوط کن با کیفیت بالا ساخته شده است به آخرین و می تواند برای بسیار بیشتر از نوشیدنی گاه به گاه استفاده می شود. در واقع، مخلوط کن با قدرت بالا می تواند برای طیف گسترده ای از وظایف آشپزی صرفه جویی در زمان استفاده می شود، که می تواند نیاز به یک پردازنده مواد غذایی حجیم را از بین ببرد. و هنگامی که آن را به انتخاب مخلوط کن با عملکرد بالا می آید، سری صعود Vitamix طول می کشد چیزهایی را به سطح بعدی با گنجاندن هوشمند، فن آوری بی سیم را به مخلوط. اين ابزار آشپزخونه با تکنولوژي بالاست که نميدونستي بهش احتياج داري

همه مخلوط کن در سری صعود Vitamix در طیف وسیعی از گزینه های ویژگی است که به شما اجازه می دهد برای انتخاب یکی است که به بهترین وجه متناسب با ترجیحات و بودجه خود را آمده است. اما همه آنها بالای ماشین های خط است که شامل ویژگی هایی مانند اتصال بی سیم برای جفت شدن با برنامه مخلوط کامل خود Vitamix است. این باز پتانسیل کامل مخلوط کن خود را با 17 برنامه و بیش از 500 دستور العمل. آنها همچنین با یک ویژگی شناخته شده به عنوان فن آوری خود تشخیص است که می تواند حس که ظرف Vitamix شما را به پایه متصل آمده, و تنظیم قابلیت های خود را برای مطابقت با نیازهای خود را در آن مناسبت خاص.

در اینجا شکست از سه گزینه محبوب Vitamix صعود سری:

vitamixVitamix

A2300 ممکن است ارزان ترین سری صعود, اما شما نمی خواهد skimping در قابلیت, قدرت, و یا تطبیق پذیری. با متغیر کنترل سرعت, شما می توانید خوب لحن ترکیب خود را به هر قوام شما می خواهید, از سالسا دلپذیری به smoothies ابریشمی و هر چیزی در میان.

blenderVitamix

برای کاربرانی که ترجیح می دهند کمی راحتی بیشتر (و که اعتماد دانشمندان مواد غذایی در Vitamix و گزینه های از پیش آماده شده خود را بالاتر از غرایز ترکیب خود را)، ویتامیک صعود A2500 وجود دارد. A2500 هنوز هم دارای ویژگی های کنترل سرعت متغیر و پالس A2300, اما همچنین می آید با سه تنظیمات برنامه برای هر یک از رایج ترین اقلام مخلوط کن مجهز: Smoothies, سوپ داغ, و دسر منجمد. این تنظیمات به اندازه کافی دقیق و قابل اعتماد است که شما به سادگی می توانید راه رفتن پس از شما در مواد تشکیل دهنده خود را قرار داده و انتخاب یک برنامه. A2500 همه بقیه را انجام می دهد.

blenderVitamix

در نهایت، ما Vitamix صعود A3500، که ups ante در تنظیمات برنامه با پنج گزینه های مختلف را انتخاب کنید. این تنظیمات برای Smoothies, سوپ داغ, و دسر منجمد, اما دو تنظیمات اضافی, بیش از حد: یکی برای خود تمیز کردن, و دیگری برای Dips & گسترش. A3500 همچنین دارای کنترل صفحه لمسی, که نه تنها آسان برای استفاده بلکه آسان تر برای تمیز کردن نسبت به آنهایی که دستی معمولی.

همه از مخلوط کن سری صعود Vitamix بالا در دسترس هستند در حال حاضر با تامین مالی ویژه 0 درصد تا 24 ماه، بنابراین هر کسی که جدی در مورد ترکیب می تواند برای ارتقاء استطاعت. بنابراین سر به فروشگاه آنلاین Vitamix برای کسب اطلاعات بیشتر.

طرفداران آینده گرایی: برای ایجاد این محتوا، یک تیم غیر سرمقاله با یک شریک وابسته کار می کرد. ما ممکن است یک کمیسیون کوچک در مورد اقلام خریداری شده از طریق این صفحه جمع آوری. این لزوماً منعکس کننده دیدگاه ها یا تأیید هیئت تحریریه Futurism.com نیست.

ادامه بده . مشترک خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید