این Heatmap نشان می دهد شدت COVID شیوع در هر شهرستان ما

Facebook فقط راه اندازی یک heatmap کل ایالات متحده آمریکا است که نشان می دهد به شدت از شیوع کروناویروس در درون هر فرد در شهرستان است.

نقشه لزوما منعکس کننده تعداد واقعی تایید COVID-19 مورد در هر منطقه — که تعداد خواهد بود که نادرست به هر حال با توجه به سخت آن هنوز هم برای آزمایش در بسیاری از مکان ها. بلکه آن را نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم که خود گزارش coronavirus مانند علائم در یک نظرسنجی آنلاین اجرا از دانشگاه کارنگی ملون.

“من فکر می کنم ارائه اطلاعات جمع به دولت ها و مقامات بهداشتی یکی از مهم ترین ابزارهای فن آوری شرکت ها ارائه می کنند برای کمک به پاسخ به COVID,” Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ گفت Axios.

“پس از تجربه علائم پیشرو به رفتن به بیمارستان و یا در حال تبدیل شدن بیشتر به طور جدی بیمار” زوکربرگ افزود: “این نقشه ها می تواند یک ابزار مهم برای دولت ها و مقامات بهداشت عمومی برای تصمیم گیری در مورد چگونگی تخصیص منابع کمیاب مانند هواکش و PPE و در نهایت هنگامی که آن را امن برای شروع بازگشایی جامعه است.”

نقشه خود را تکیه می کند Facebook داده و Facebook محققان ظاهرا نمی توانید پاسخ های فردی. اما پلت فرم رسانه های اجتماعی را برجسته نمایش نظرسنجی برای کاربران به امید جذب بیشتر پاسخ و ساختمان ابزار جامع.

“با توزیع نظرسنجی به تعداد زیادی از افرادی که هویت ما می دانیم که ما می توانیم به سرعت تولید سیگنال به اندازه کافی برای اصلاح تعصبات و اطمینان حاصل شود نمونه برداری انجام شده است به درستی” زوکربرگ نوشت: در واشنگتن پست op-ed در مورد پروژه.

حرکت به جلو, Facebook امید به گسترش به یک نقشه از کل جهانی همه گیر.

“ما امیدواریم که این کمک خواهد کرد که دولت و مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان که ممکن است در غیر این صورت این نوع از اطلاعات دقیق برای تصمیم گیری در هفته ها و ماه های پیش رو” زوکربرگ نوشت.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net