این مرد در زمان یک عکس از ایستگاه فضایی از حیاط خلوت خود

تیرانداز شارپ

یک تیرانداز ماهر در ق نوشته شده بسیار باور نکردنی عکس به فضای subreddit بیش از آخر هفته: ایستگاه فضایی بین المللی به عنوان دیده می شود از حیاط خلوت خود را در شب شنبه.

چشم در آسمان

کاربر که می رود توسط 120decibel توضیح داد که او دستگیر شات با استفاده از آنچه برای تلفن های موبایل مانند یک نسبتا گران قیمت تلسکوپی دکل (بیش از 7000 دلار با توجه به کاربر دیگر را تخمین می زنند) و به صورت دستی حذف دنبال ISS در آسمان شب با یک منظره یاب (آن را به عنوان یک حرکت بسیار سریع کلیپ در مورد 17,500 مایل در ساعت).

نقد من خارج

شما ممکن است یک $7,000 تلسکوپی دکل و تجربه کافی برای ناخن چیز چیز در یک منظره یاب امشب اما با توجه به کاربر دیگری در همین پست آن را غیر ممکن است برای دیدن آن با چشم غیر مسلح توضیح داد که آن را “به نظر می رسد مانند یک ستاره درخشان در حدود 30 درجه بالای افق است که عبور حدود یک چهارم از آسمان” و طول می کشد برای دو دقیقه.

آنها در: “آن را به راحتی می توان از دست رفته و یا اشتباه برای یک هواپیما. خوب می گذرد را می توان روشن تر از… هر سیاره یا ستاره در آسمان شب و فقط به سختی پایین تر از حد برای دیدن در طول روز.”

اگر شما می خواهید به آن را به خودتان ضربه آنها اشاره ما به آسمان بالا که در آن شما می توانید یک لیست قابل مشاهده ISS عبور برای چند هفته آینده در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>