این هک خود را بازوی مصنوعی برای کنترل آلات موسیقی

خوب بازو

Bertolt مایر یک استاد روانشناسی در Chemnitz دانشگاه متولد شد و بدون پایین دست چپ.

سال پیش که ممکن است دیده شده است به عنوان یک مانع برای یادگیری یک آلت موسیقی است. اما در یک پرچین ویدئو جدید مایر توضیح می دهد چگونه او جای خود را تبدیل بازوی مصنوعی را به یک موسیقی ابرقدرت — با کنترل سینت سایزر با ذهن خود را.

مرد موسیقی

Meyers با استفاده از تکنولوژی i-LIMB دست مصنوعی است که تبدیل سیگنال های الکتریکی از عضلات خود را به چیره دست مچ دست و حرکات انگشت.

مایر مشتاق DJ و موسیقی الکترونیک, اگر چه, و او در بر داشت که بازوی ساخته شده آن را دشوار است به نیشگون گرفتن و کشیدن صفحة کوچک در سینت سایزر. که مشکل به او یک ایده: پیدا کردن یک راه برای هک خود را از دست مصنوعیاش را به طوری که آن را می تواند کنترل تجهیزات صوتی و با استفاده از اصل افکار خود را.

SynLimb

آن را بکشد او همکاری با مهندسین در موسیقی تجهیزات استودیو کما Elektronik که به او کمک کرد تا ساخت یک پیوست است که می تواند جایگزین مکانیکی در پروتز.

اما به جای اینکه طراحی شده برای دستکاری اشیاء جدید دلبستگی او خواستار آن SynLimb — ترجمه خود سیگنال های عصبی به راهنمای ابزار الکترونیکی.

کل فیلم ارزش تماشا, اما اگر شما می خواهید به جست و خیز به بخشی که در آن مایر کنترل سینت سایزر خود را با استفاده از قدرت آن شروع می شود در اطراف 6:15 علامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im