این گروه در حال جمع آوری طرح برای مریخ شهرستان

مریخ شهرستان دولت

مریخ جامعه فضایی گروه حمایت اختصاص داده شده به اکتشاف و حل و فصل از مریخ است برگزاری یک مسابقه بین المللی بهترین طراحی مریخ شهرستان دولت است که می تواند به جای یک میلیون نفر جمعیت. برنده اهدا خواهد شد با $10,000.

جامعه برگزار مشابه مسابقه سال گذشته شرکت کنندگان درخواست برای طراحی یک مستعمره مریخ فقط برای 1000 نفر است. یک MIT تیم برنده با خود “ستاره شهر” طراحی یک مستعمره تقسیم به پنج شروع روستاها هر یک به نمایندگی از یک قاره روی زمین است.

مریخ طرح

این خبر پس از SpaceX مدیر عامل Elon Musk توییتی در اوایل سال جاری که از 1000 عظیم کشتی فضایی موشک می تواند در نهایت ارسال “شاید حدود 100k نفر در زمین-مریخ مداری همگام” و در نتیجه یک میلیون-قوی مریخ شهرستان در سال 2050.

این مریخ جامعه مسابقه است دستورالعمل برای اطمینان از طراحی واقع بینانه است. اولین و مهمترین مریخ شهرستان دولت به عنوان کفا که ممکن است بدون نیاز به تکیه بیش از حد بر واردات از زمین است.

خود کفا

که به معنی شهر دولت نیاز به “تولید تمام غذا و لباس و سرپناه و قدرت مشترک محصولات مصرفی وسایل نقلیه و ماشین آلات برای جمعیت 1,000,000” با توجه به اعلام رسمی تنها با نیاز به واردات مولفه های کلیدی از زمین از جمله “پیشرفته الکترونیک است.”

جامعه است که به درخواست تیم های شرکت کننده به در نظر گرفتن فن آوری های پیشرفته از جمله رباتیک, هوش مصنوعی و 3D-چاپ نیز به بهترین استفاده از منابع در حال حاضر در حال حاضر بر روی سیاره سرخ.

تیم ها باید تا 30 ژوئن 2020 به ارسال 20 پیشنهاد صفحه.

ادامه مطلب: مریخ شهرستان دولت در امور طراحی رقابت اعلام کرد [مریخ جامعه]

بیشتر در مستعمرات مریخ: Elon Musk می گوید: او شما را از یک میلیون نفر در مریخ تا سال 2050

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im