این دانشجوی گراد با استفاده از یک شبکه عصبی برای نوشتن مقالات خود را

بازگشت زمانی که هوش مصنوعی شرکت توسعه OpenAI ایجاد متن-نوشتن الگوریتم GPT-2 آن در ابتدا گفت که بیش از حد خطرناک برای انتشار به جهان است.

البته در نهایت آیا انتشار یک نسخه کامل از شبکه عصبی. و معلوم شد که مردم بیشتر علاقه مند به استفاده از GPT-2 به عنوان یک AI مأموریت زندان با استاد از گردونه خارج بی پایان تورنت خبر جعلی و تبلیغات که OpenAI تا به حال در مورد نگران است.

اما یکی از نبوغ شیطانی تضعیف از طریق ترک: Tiago یک دانش آموز که گرفتن مدرک کارشناسی ارشد خود را در کسب و کار گفت: فوتوریسم که او شده است با استفاده از GPT-2 برای نوشتن مقالات خود را برای ترم.

او مایل بود برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را — و نسخه هایی از خود هوش مصنوعی-تولید مقالات — در شرایطی که فوتوریسم نیست به اشتراک گذاری اطلاعات هویتی فراتر از نام او.

“من نمی دانم اگر آن را واجد شرایط به عنوان سرقت ادبی” Tiago گفت فوتوریسم. “من هیچ شکل, شاید, اما این یک قمار من می خواهم به حق در حال حاضر.”

در زیر فوتوریسم گفتگو با Tiago است که به آرامی ویرایش شده برای وضوح.

بنابراین شما با استفاده از هوش مصنوعی الگوریتم GPT-2 به نوشتن یکی از تکالیف خود است. من باید بگویم که باور نکردنی حرکت به جلو.

Tiago: خوب نیست که شگفت انگیز است. من می خواهم بگویم تمام دوستان من که در تکنولوژی و بنیادی در زمینه درک نمی کنند چقدر فقیر کسب و کار برنامه درسی مدرسه است به طور کلی. آن را تا حد یک شاهکار به صورت GPT-2 من می خواهم بگویم به عنوان اثبات فقر از کسب و کار برنامه درسی مدرسه.

شما نمی تواند نوشتن یک مقاله در علم است که می تواند در هر نقطه در نزدیکی به عنوان قانع کننده با استفاده از روش هایی که من استفاده می شود. بسیاری از دوره ای که من را در مدرسه کسب و کار آیا آن را ممکن است به عنوان به خوبی. برخی از دوره های خاص هستند کمتر اطلاعات متراکم و بنابراین اگر شما می توانید مدیریت به نوشتن چند صفحه با برخی از نوع ساختار و برخی از نوع استدلال شما می توانید از طریق. آن نیست که از یک دستاورد من می گویند برای GPT-2.

چه واقعی انتساب ؟

ما ارائه برخی از نوع از کسب و کار مورد و پس از آن ما تا به حال برای انجام یک پیگیری مقاله. سه تا پنج صفحه که در مورد کسب و کار و آنچه در آن به معنای. این عجیب و غریب به توضیح نیست.

من می خواهم که به می گویند همچنین من بدبین تر از متوسط کسب و کار مدرسه دانشجو — کسانی که در دوره های که در اطراف کسب و کار موارد نه به عنوان واقعیت مبتنی بر به عنوان دوره شما ممکن است استفاده می شود. از آنجا که کسب و کار موارد نه مثل قضیه آنها بیشتر شبیه به یک تمثیل است.

این می تواند باشد “چگونه نوآوری مهم است” یا چیزی شبیه به آن. شما می توانید هر نتیجه گیری که شما می خواهید و اگر آن را حس می کند و اگر آن را متناسب با کلی تر روایت شما مطمئن باشید یک درجه عبور. آن را بسیار دور از انتشارات علمی مقاله من می خواهم به استرس است که نقطه.

آنچه به شما ایده برای استفاده از GPT-2 برای این انتساب خاص ؟

من خواندن یک مقاله در مورد یک دانش آموز, مسابقه, برای, مقالات تغییر آب و هوا. یکی از این مطالب نیست اما یک روزنامه نگار در اقتصاد است که با استفاده از GPT-2 برای نوشتن یک مطلب. آن را بسیار نزدیک آزمایش به مقاله من.

که در آن نقطه من آغاز شده به دنبال چگونه من می توانم با استفاده از GPT-2 به نوشتن مقالات در برخی از کلاس های من. اما من نمی باید زمینه های فنی در همه پس از آن بود بیش از حد برای من.

یکی از چیزهایی که در دسترس ساخته شده بود بین آن زمان و این مقاله که نوشتم یک ابزار Talktotransformer.com که باعث می شود GPT-2 به هر کس قابل دسترسی از طریق یک مرورگر وب است. من نمی دانم جزئیات, اما این چیزی است که ساخته شده این امکان را برای کسی غیر از زمینه های فنی مثل من به استفاده از GPT-2 نوشتن مقاله من.

چگونه شما در واقع نوشتن این مقاله? آیا شما یک برنامه بازی رفتن و یا آیا شما اساسا قرار دادن برخی از نوشتن به TalkToTransformer و امید برای بهترین ؟

اساسا من نوشت: این طرح از مقاله من با چند جمله و یا یک پاراگراف در هر بخش هر کدام با یک نقطه. و سپس من تغذیه, جمله اول هر پاراگراف نوشتم که تغذیه آن را به GPT-2 و من رو کامل بند.

من تا به حال به تکرار چند بار برای به دست آوردن چیزی که نزدیک بود به آنچه من به دنبال آن بود و پس از آن من آن را قرار داده در سند word و رفت و به من پاراگراف بعدی.

بنابراین شما ارائه یک جمله هر پاراگراف مرتب کردن بر اساس مانند یک موضوع حکم و اجازه الگوریتم پر کردن آن ؟

من نوشت: ساختار و یک جمله هر پاراگراف. تمام اطلاعات است که در آخر مقاله آمده است که در ساختار جملات اضافه شد توسط GPT-2. آن اضافه شده نادرست به نقل از گاهی و یا اطلاعات نادرست در مورد شرکت من در مورد صحبت شد. من با اضافه کردن کلماتی مانند “نوآوری” “همکاری” و چیزهای شبیه به ساخته شده است که این مقاله بیشتر مناسب برای این دوره است.

من آن را به صورت دو مقاله در دو دوره متفاوت است. آنچه که من نمیفهمد که من انجام شده بود این بود که اگر من نوشتن اولین جمله را در یک راه خاص را افزایش می دهد احتمال این که این بند را نگاه کنید که چگونه من می خواهم آن را به. اگر من با استفاده از کلمات هستند که در بسیاری از کسب و کار بررسی مقالات پس از آن احتمال از کلمات مشابه و نقاط مشابه ساخته شده در تولید پاراگراف افزایش یافته بود.

چه شما فکر می کنم خروجی ؟ آن را به نظر می رسد باور به شما ؟ آیا شما برای رفع هر گونه خطا ؟

من از نوشتن اولین جمله پاراگراف اجازه دهید بگویم نقطه بند است “استارباکس ابداع کرده است با بالا بردن کیفیت آن قهوه است.” من نوشتن یک جمله است که شامل تمام نقطه و پس از آن من خواهد خوراک آن را به GPT-2 و پس از آن من می خواهم یک پاراگراف. من می خواهم تولید دوباره تا زمانی که من به چیزی که من پیدا کردم بیشتر یا کمتر قابل باور است.

برخی از جملات را تولید پاراگراف در زنگ های مختلف. بنابراین برای مثال اگر من با استفاده از برخی از کلمات کلیدی آن می نوشتن یک نقل قول از مدیر عامل شرکت استارباکس مانند آنچه که او می گفت در یک جلسه سهامداران. اما اگر من آن را نوشتم کمی متفاوت ممکن است تولید چیزی در مورد چگونه برای قهوه.

بنابراین شما نمی تغییر پاراگراف در تمام بار آن نگاه درست است ؟

وجود نور در حال ویرایش. از بین بردن یک جمله از یک پاراگراف و یا اضافه کردن آن را در جای دیگر. گاهی اوقات GPT-2 شروع یک نقل قول بدون پایان دادن به آن, بنابراین من می خواهم آن را حذف کنید.

و یا آن را به برخی از جسورانه ادعا می کند که من راحت نیست زیرا آنها در واقع نادرست است. کسانی که من را حذف.

و چگونه آن را دریافت کرد ؟ آیا این مقاله یک نمره قبولی?

هر دو بار من گذشت. اما آنجا نبود بازخورد در یکی از آنها فقط یک درجه است. و دوم وجود دارد یک کلاس در رابطه به این موضوع که آیا آن نقطه در سراسر.

آن را گرفتن خوب کلاس. من اصلا به نمرات برای دانش آموزان دیگر, اما من فکر می کنم 80 درصد از کلاس گذشت. آن را سخت به بگویید. من گذشت و برخی از دانش آموزان نمی, اما من به دور از بهترین. من به وضوح یکی از بدترین آنهایی که آیا تصویب.

این خوب بود برای من چون من در پایان از استادان من بود و این یکی از آخرین کلاس. برای من, آن را فقط به تصویب و یا شکست است.

شما عصبی در تمام زمانی که شما ارسال کار می کند ؟ بودند که شما را نگران می توان یافت ؟

من با اعتماد به نفس به اندازه کافی به نوبه خود آن را در. اما من پس از آن دنبال شد آنلاین و پیدا کردن وجود دارد یک راه واقعا آسان برای پیدا کردن اگر یک مقاله نوشته شده توسط GPT-2. آن را به خوراک آن را به GPT-2 و اگر آن را قادر به پیش بینی کلمات بعدی, سپس آن نوشته شده بود توسط AI. آن را آسان تر برای پیدا کردن از حالت طبیعی سرقت ادبی.

من می دانستم که مدرسه کسب و کار تا به حال نرم افزاری است که آنها با استفاده از نگاه کردن به اقتباس از آثار ادبی در تمام مقالات که در حال تبدیل شدن به خود را به پلت فرم آنلاین است که چگونه من در مقالات. بنابراین من کمی نگران است که این شرکت به فروش می رسد که آنها ضد سرقت ادبی نرم افزار را ساخته اند یک به روز رسانی.

من فکر نمی کنم حتی اساتید در نظر گرفته شده امکان GPT-2 نوشتن مقاله اما من کمی نگران است که این شرکت در ساخت نرم افزار اضافه شده یک ماژول. اما بسیار نیست.

شد و شما شگفت زده هنگامی که شما به تصویب رسید ؟

نه واقعا. من فکر می کنم آن را سخت برای دریافت در سراسر به افرادی که نمی مطالعه در مدرسه کسب و کار چگونه فقیر استاندارد شده برای مقالات که در تبدیل. من فکر می کنم اساتید هستند بیش از حد افتخار به فکر می کنم امکان AI نوشتن یک مقاله. اما آن را واقعا آسان برای انجام.

من فکر می کنم آن را تبدیل به یک مسئله برای مدارس کسب و کار در آینده و متاسفانه برای دانش آموزان, آن را به راحتی حل شد از طریق ضد سرقت ادبی نرم افزار.

من می دانم که شما در واقع انجام می شود با مدرسه. اما اگر شما تا به حال بیشتر از شما, نظر شما آیا این دوباره ؟ و یا آن را بیشتر از یک تجربه سرگرم کننده برای شما می باشد ؟

آره این چیزی است که من می خواهم انجام دوباره. شما فقط نمی توانید انتظار نمره خوب. نهایی مقاله بسیار ضعیف آن نه تنها فقیر به اندازه کافی برای استاد به شکست شما.

بیشتر در GPT-2: در حال حاضر شما می توانید آزمایش با OpenAI را “خطرناک” خبر جعلی AI

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de