این مربوط به اینده تایر مفهوم Regrows آن آج با ظاهر یک قرص

شارژ

تایر ساز گودیر عرضه اینده تایر مفهوم در روز سه شنبه به نام شارژ است که توانایی مجددا آن آج با استفاده از یک مایع خاص ترکیب کپسول.

پس از ژنو موتور نمایش لغو شد در این سال با توجه به در حال انجام coronavirus شیوع ما به سازمان دیده بان زرق و برق دار اعلام تصویری و خواندن آزادی مطبوعات از راحتی از خانه خود ما.

تایر غلاف

کپسول — فکر می کنم از آن به عنوان یک جزر و مد غلاف خود تایر ماشین — شامل ویژه “reloadable و زیست تخریب پذیر آج مرکب” را قادر می سازد که تایر به رشد بیشتر آج.

فقط به پاک کردن آن وجود ندارد و در عین حال. اما اگر گودیر شد به واقع ساخت این مواد “خواهد بود ساخته شده از مواد بیولوژیکی با الیاف الهام گرفته […] عنکبوت ابریشم” با توجه به این بیانیه.

مبادله غلاف

گودیر پیش بینی های مختلف غلاف مختلف برای شرایط جاده پرش خسته کننده و طاقت فرسا از مبادله خود را در تمام فصول به صورت مجموعه ای از لاستیک زمستان. و دیگری پاداش: شما هرگز تجربه “خرابی مربوط به سوراخ است.”

آیا ما به ذکر غلاف خواهد با استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد یک کامل غلاف را با توجه به راننده دقیق نیاز دارد ؟

حواس پرت مفهوم

آن را به دور از حواس پرت مفهوم خواب توسط این شرکت است. سال گذشته گودیر اختراع چرخ است که می تواند به عنوان یک ماشین پرواز پروانه و در سال 2018 آن خواب خزه پر تایر است که با هدف کاهش میزان دی اکسید کربن در هوا است.

اما در حال حاضر البته این ها همه فقط مفاهیم.

ادامه مطلب: گودیر شارژ مفهوم تایر regrows آج با مصرف قرص [CNET]

بیشتر در اوندیل: Goodyear مفهوم جدید تایر دو برابر به عنوان یک ماشین پرواز پروانه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de