این به طور کامل خودکار رشد داخلی جعبه ‘Keurig از گیاهان

باغبانی داخل سالن برای تلفن های موبایل مانند یک ایده عالی در تئوری است. که نمی خواهم به رشد سبزیجات تازه و میوه و دیگر گیاهان در طول سال? تنها مشکل این است که آن نیاز به مقدار زیادی از دانش زمان و تلاش است که اکثر مردم فقط لازم نیست. اما چه می شود اگر وجود دارد یک روش ساده و احمق ضد راهی برای رشد گیاهان در اتاق نشیمن خود را در آشپزخانه و یا اتاق خواب با لمس یک دکمه ؟ خوب با تشکر از Grobo خودکار رشد جعبه وجود دارد.

اغلب به عنوان “Keurig از گیاهان” را Grobo به طور کامل خودکار هوشمند هیدروپونیک در حال رشد سیستم طراحی شده را به حدس و گمان از داخل باغبانی. که ممکن است صدای بیش از حد خوب درست باشد, اما آن را نمی. همه شما باید انجام دهید این است اضافه کردن دانه آب و مواد مغذی و سپس انتخاب مناسب “رشد العمل” در برنامه Grobo طول می کشد مراقبت از بقیه.

با استفاده از آرایه ای از لبه برش سنسور برای نظارت بر رشد شرایط Grobo به طور خودکار تنظیم آب و نور و دما و مواد مغذی به تولید گیاهان مناسب هر زمان. همه شما باید انجام دهید این است دوباره پر کردن Grobo آب مخزن در حدود یک بار در هفته و جزئی انجام هرس زمانی که دستور به انجام این کار توسط Grobo برنامه.

زاییده افکار از کانادا فناوری, راه اندازی, Grobo رشد می تواند فقط در مورد هر گیاه که داخل آن 14x14x48-اینچ قاب. اما این در اصل طراحی شده برای دیدار با چالش های مواجه شده توسط کسانی که در تلاش برای کشت شاهدانه دارویی در خانه.

این Grobo خودکار رشد جعبه می آید در دو مدل مختلف: Grobo جامد و Grobo حق بیمه. هر دو آنها را از ویژگی های خودکار مواد مغذی دوز; اتوماتیک pH متعادل; پاسخگو روشنایی چراغ را تنظیم که بسته به مرحله رشد چرخه; around-the-clock نظارت بر محیط زیست; فیلتر کربن برای از بین بردن بوی نشت; سه گالن مخزن آب و دوگانه مصرف طرفداران برای گردش هوا و خشک شدن. هر دو نیز همان ویژگی ظریف انجام نگرفته و طراحی مینیمالیستی رد پای آنها را مناسب برای هر دکور.

تنها تفاوت بین Grobo جامد رشد جعبه و Grobo حق بیمه رشد جعبه درب.

Grobo growing system
Grobo

Grobo جامد جامد درب فلزی. این فراهم می کند حداکثر اختیار و باعث می شود Grobo شبیه عادی کابینه در نتیجه کمک به این مخلوط را به پس زمینه از هر اتاق در خانه.

Grobo automated grobox.
Grobo

Grobo حق بیمه یک درب ساخته شده از برش لبه مایع شیشه ای است که می رود از شفاف به مات با لمس یک دکمه. این به شما می دهد حفظ حریم خصوصی زمانی که شما آن را می خواهم اما همچنین اجازه می دهد تا شما را در کارخانه خود را بدون اجازه دادن به اشکالات و یا بوی ،

وقتی که می آید به قیمت هیچ گرفتن در اطراف این واقعیت است که هر دو Grobo مدل نشان دهنده یک بیت از یک سرمایه گذاری است. اما Grobos نمی هزینه یک دست و پا به کار گیرند. اکثر کاربران می توانید انتظار به صرف حدود 5 دلار در ماه در انرژی و 10 دلار در ماه در مواد مغذی است. هنگامی که شما عامل تمام پول شما را نجات نمی خرید حق بیمه خرده فروشی محصولات Grobo در واقع می توانید پرداخت خود را در عنوان کمی تا 18 ماه. پس از آن تمام پس انداز مستقیما به جیب شما.

بنابراین اگر شما علاقه مند به رشد خود را با کیفیت بالا از گیاهان در آسایش و حریم خصوصی خانه خود را, شما نیاز به نگاه جدی در Grobo. این تکنولوژی بالا رشد در محیط داخلی سیستم ممکن است زندگی خود را تغییر دهید.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im