این حماسه نبرد ستاره به نظر می رسد مانند چیزی از یک “ثور” فیلم


Clash of Giants

ستاره شناسان با استفاده از Atacama Large میلیمتر Array (آلما) به رعایت دودویی سیستم ستاره ای به نام HD101584 پس از یک خشونت آمیز و پرواز.

نتیجه یک زرق و برق دار و رنگارنگ کامپوزیت تصویر است که به نظر می رسد مانند آن را مستقیما از مارول سینمایی جهان است.

تصویر های اعتباری: آلما (ESO/NAOJ/NRAO)

APEX Predator

دانشمندان ترکیب داده ها از علما و جداگانه رادیو تلسکوپ Atacama Pathfinder آزمایش (APEX) — انجماد در زمان رویارویی دو ستاره است که منجر به عجیب و غریب فوران گاز ابرها.

به جای تبدیل شدن به غول سرخ ستاره در اواخر مرحله رشد و نمو در یک ستاره چرخه زندگی است که در آن می شود آن را فوق العاده و عظیم در سیستم دودویی با تجربه چیزی عجیب و غریب.

“سیستم ستاره HD101584 خاص است به این معنا که این “مرگ فرایند’ متوقف شد قبل از موعد مقرر و به طور چشمگیری به عنوان یک همسایه کم جرم همدم ستاره فرا گرفته بود توسط غول” هانس Olofsson از دانشگاه صنعتی چالمرز سوئد که به تازگی به بررسی سیستم ستاره گفت: در یک آژانس فضایی اروپا در بیانیه ای.

جنگ ستارگان

به عبارت دیگر یک ستاره بزرگ را به یک غول سرخ و بلعیده دیگر در یک نبرد مرگ.

رنگارنگ حلقه های نشان داده شده در تجسم در حال کوچکتر ستاره ریختن لایه هایی از گاز به عنوان آن برجها نسبت به آن بسیار بزرگتر همدم ستاره.

تصویر جدید می تواند به ستاره شناسان در درک چرا و چگونه آفتاب مانند ستاره مرگ در این راه — یک فرایند است که مرموز باقی مانده است.

ادامه مطلب: دیدنی رنگین کمان ابر در فضا باعث by cosmic مرحله نهایی مسابقات بین ستاره [Space.com]

بیشتر در دودویی سیستم های ستاره ای: این دو ستاره را در برخورد های دیدنی و جذاب, انفجار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>