این روز زمین نقطه گیاهان و حیوانات به افزایش تحقیقات

وجود دارد یک راه به نوبه خود به قرنطینه طبیعت مشاهدات به اطلاعات است که می تواند قدرت علمی است.

شاید شما به طور ناگهانی متوجه حیات وحش در خارج از پنجره خود را در حالی که پناه در محل و یا شاید شما به دام افتاده و به دور از طبیعت و ولع مصرف آن است.

تبدیل شدن به بخشی از یک جامعه از دانشمندان شهروند فقط ممکن است خود را تسکین احساس انزوا می گوید راب Guralnick یک دیپلم متصدی در فلوریدا موزه تاریخ طبیعی در دانشگاه فلوریدا که کمک می کند تا اجرا در سراسر کشور شهروند-علم تلاش یادداشت از طبیعت است.

“مردم در خانه بازی Animal Crossingاما شما می توانید همان حس مشترک فعالیت های در راه است که می تواند مفید باشد به علم” Guralnick می گوید.

در اینجا نحوه: اگر شما قادر به نقطه حیوانات و گیاهان شما می توانید آنها را در iNaturalist یک وب سایت و نرم افزار که در آکادمی علوم کالیفرنیا و انجمن جغرافیای ملی اجرا است که جمع آوری مشاهدات از میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان می کند و آنها را در دسترس محققان است.

The UI for Notes of Nature shows a nature picture on the left and the data entry fields on the right
یادداشت از طبیعت و رابط. (اعتبار: ایالات متحده آمریکا فلوریدا)

هنوز مطمئن شوید که مشاهدات خود را با ارزش هستند? موزه فلوریدا herpetology متصدی دیوید بلکبرن یک مطالعه منتشر شده بر اساس عکس ارسال شده توسط nonscientist که به کمک ایجاد طیف وسیعی از گریزان گونه قورباغه و Guralnick با استفاده از داده های iNaturalist برای پیگیری تغییرات در گیاهان گلدار.

با ترکیب جامعه, گزارش های اقتصادی از, موزه, نمونه دانشمندان می توانند تشخیص تغییرات رانده شده توسط آب و هوا و زیستگاه تغییر “به خصوص با غیر بومی گونه” بلکبرن می گوید.

“گاهی اوقات ما باید بسیار کوچک مستندات از آنچه حق اطراف ما,” او می گوید. “چیزهایی که شما فکر می کنم دنیوی ممکن است تبدیل به واقعا مهم است.”

با استفاده از iNaturalist شما می توانید نگه داشتن یک لیست از آنچه شما را کشف و حتی کمک به شناسایی آن است.

اگر شما لازم نیست که حیات وحش در نزدیکی شما و یا شما حسرت چیزی عجیب و غریب تر از حیاط خلوت مخلوقات شما می توانید به کمک یکی از پروژه های در یادداشت های از طبیعت که متکی بر داوطلبان را رونویسی دست نوشته نمادگذاری در نمونه موزه به طوری که آنها می تواند به دانشمندان در سراسر جهان است.

پروژه های کنونی طیف وسیعی از فلوریدا گیاهان و کالیفرنیا گل به پروانه ها و اشکالات دیگر—حتی انگل اگر این است که شما چیز.

هر دو iNaturalist و یادداشت ها از طبیعت دیده می شود افزایش مشارکت از COVID-19 شیوع آغاز شد Guralnick می گوید. او ویژگی های سنبله به چیزی بیش از داشتن زمان اضافی در دست ما است.

“آنچه که من در مورد شهروند علم است که آن را مشترک,” او می گوید. “شما می توانید برقراری ارتباط در سراسر فضا و زمان است. در حالی که افراد جدا شده را به آنها می دهد یک راه برای اتصال به رسیدن و ساختن جامعه.”

منبع: دانشگاه فلوریدا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>