این دکتر پیش بینی شده تقریبا همه چیز در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس

هر عمده بحران جهانی است و در نگاه به گذشته آن کاساندرا — یک doomsayer با نفرین وحشتناک بودن یک فرد برای دیدن ظروف سرباز یا مسافر آینده — اما که می شود کنار خار توسط بزرگتر است. برای سال 2008 حباب املاک و مستغلات آن را مردیت ویتنی. برای رکود بزرگ آن بود راجر بابسون. برای 9/11 آن جان اونیل.

برای سال 2020 بیماری همه گیر کوروناویروس که فرد اپیدمیولوژی نام لری درخشان. و درخشان با aptonym برای پایان دادن به تمام aptonyms — فقط صندلی هیئت مدیره یک سازمان غیر انتفاعی به نام پایان دادن به بیماری های همه گیر. نبود او تنها یکی از افرادی که کمک کرد تا بفهمند که چگونه برای ریشه کن کردن آبله. او نه تنها کمک به توصیه در فیلم همه شما می دانید به جریان در ماه گذشته “سرایت.”

در سال 2006 او همچنین به یک بحث TED با عنوان, بدون اغراق, “آرزوی من: به من کمک کند جلوگیری از بیماری های همه گیر.” آه و او به دنبال مرده سپاسگزار برای تابستان. این مرد می داند که چگونه به زندگی می کنند و احتمالا چگونه به ما را نجات دهد. اخیرا او در مصاحبه با Wired در یک داستان است که رفت و تا روز جمعه. در آن درخشان توضیح می دهد:

کل اپیدمیولوژیک جامعه هشدار بوده است همه برای گذشته 10 یا 15 سال است که نبود یک سوال که آیا ما به یک بیماری همه گیر مانند این. آن را به سادگی زمانی که. این واقعا سخت است که مردم را به گوش دادن.

تمام چیزی که ارزش خواندن به ویژه به دلیل درخشان — که آن خرس تکرار کاملا دیدم این آینده — نیز می بیند نور در انتهای تونل است: “اپیدمیولوژی حلقه طلا” که به معنی گله ایمنی (از به اندازه کافی از ما پس از گرفتار COVID-19 و بازمانده آن) و ثابت واکسن. همچنین:

من امیدوار است که ما یک ضد ویروس برای Covid-19 که شفابخش است اما علاوه بر پیشگیری است. آن را قطعا اثبات نشده است و قطعا جنجال برانگیز است و قطعا بسیاری از مردم در حال رفتن به با من موافق است. اما پیشنهاد من به عنوان شواهد دو مقاله در سال 2005 یکی در طبیعت و علم است. هر دو آنها را مدلسازی ریاضی با آنفلوانزا برای دیدن اینکه آیا اشباع فقط با دارو از یک منطقه در اطراف یک مورد از آنفلوانزا می تواند به جلوگیری از شیوع بیماری است. و در هر دو مورد آن کار کرده است.

در اینجا امید ما شروع به یادگیری از اشتباهات ما و گوش دادن به همه چیز را درخشان می گویند. سیمی‘s داستان و تد بحث هر دو مکان برای شروع:

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im