این لذت بخش هوش مصنوعی در تولید کلمات که صدای واقعی اما نمی


الگوریتمی مزخرف

آیا شما تا کنون شنیده ام از یک lachetous تاک? شاید شما فقط به پایان رسید تا برخی از worryless ،

کسانی که صدای کلمات مبهم آشنا — شاید شما فکر می کنم شما آنها را شنیده ام اما مطمئن شوید که شما می تواند به صراحت تعریف آنها. چرا که آنها اکنون بخشی از یک جریان بی پایان از کلمات مصرانه خواست تا با یک الگوریتم برنامه ریزی برای ایجاد کلمات جدید که صدا به عنوان باور به عنوان امکان پذیر است.

Technobabble

کلمات ساخته شده تولید شده توسط وب سایت thisworddoesnotexist.com که ایجاد سابق Instagram مهندس توماس Dimson, The Verge گزارش می دهد. هر بار که سایت تجدید آن می آید تا با یک کلمه جدید — با درجات مختلفی از موفقیت است.

Thisworddoesnotexist با استفاده از OpenAI-ایجاد الگوریتم GPT-2 که تولید قابل قبول متنی که استفاده شده است برای algorithmically ایجاد همه چیز از متن مبتنی بر بازی ماجراجویی به مدرسه گراد مقالات.

Crowdsourced

چون GPT-2 نبود روت در لغت نامه ها — The Verge گزارش می دهد که آن را به جای خراشیده 8 میلیون وب سایت از محبوب Reddit لینک کلیک کنید — برخی از تعاریف جدید هستند و هنوز هم کمی خاموش.

اما هوش مصنوعی-تولید فرهنگ لغت است که هنوز هم قابل توجه انجام داده است که درک معانی کلمات شده است یکی از عمده محدودیت های مدرن روز هوش مصنوعی است.

ادامه مطلب: ThisWordDoesNotExist.com بازنویسی است dictionary با کمک هوش مصنوعی [آستانه]

بیشتر در GPT-2: این دانشجوی گراد با استفاده از یک شبکه عصبی برای نوشتن مقالات خود را

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>