این Cyberpunk دستبند مربا هر جاسوسی میکروفون نزدیک

“دستبند سکوت”

یک تیم از علوم کامپیوتر استادان در دانشگاه شیکاگو را اختراع ویژه دستبند که مربا نزدیکی هر میکروفون از جمله آنهایی که در هوشمند بلندگو و دستیاران نیویورک تایمز گزارش.

مسلما دلپذیری “دستبند سکوت” ویژگی های 24 بلندگو قادر به ساطع غیر محسوس التراسونیک سیگنال. هر گونه نزدیکی میکروفون تشخیص این فرکانس های بالا به عنوان شخص-مانند سر و صدا است که غرق کردن هر گونه گفتار پوشنده لباس می خواهم به نگه داشتن خصوصی.

میکروفن امواج

“این بسیار آسان برای ضبط این روزها” پدرو لوپز, دستیار استاد در دانشگاه شیکاگو که مشغول به کار در این پروژه گفت: بار. “این مفید است دفاع. هنگامی که شما چیزی خصوصی می گویند, شما می توانید آن را فعال کنید در زمان واقعی است. زمانی که آنها بازی برگشت ضبط صدای در حال رفتن به از بین رفته اند.”

هوشمند بلندگو و میکروفن تبدیل شده اند در همه جا حاضر بیش از چند سال گذشته. با توجه به ملی رسانه های عمومی 24 درصد از ما بزرگسالان در حال حاضر هوشمند بلندگو در خانه های خود به انتخاب دست خود را در حفظ حریم خصوصی به امثال آمازون و گوگل.

در حال حاضر cyberpunk دستبند باقی می ماند به عنوان یک نمونه اولیه است. اما به گفته محققان آنها ساخته می شوند برای تنها $20.

“آینده این است که همه این دستگاه ها در اطراف شما, اما شما باید به فرض آنها به طور بالقوه به خطر بیافتد” بن ژائو علوم کامپیوتر استاد در دانشگاه شیکاگو که مشغول به کار در این پروژه گفت: NYT. “دایره خود را از اعتماد را باید بسیار کوچکتر گاهی اوقات به خود واقعی بدن است.”

ادامه مطلب: فعال کردن این دستبند از سکوت و الکسا نمی تواند استراق سمع [نیویورک تایمز]

بیشتر در هوشمند بلندگو: برنامه جدید به شما می گوید زمانی که خود را هوشمند بلندگو است به اتهام جاسوسی بر شما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im