این COVID-19 واکسن می تواند آماده سپتامبر

به عنوان تیم های مختلف مسابقه به توسعه یک واکسن برای coronavirus یک گروه در دانشگاه آکسفورد می گوید که اگر همه چیز می رود کاملا ایشان را می توان در دسترس به عنوان به زودی به عنوان سپتامبر.

واکسن نشان داده شد موثر در macaques پستانداران اغلب مورد استفاده در تحقیقات پزشکی زیرا آنها شبیه به انسان اما هنوز به آزمایش می شود در مردم نیویورک تایمز گزارش. اما با برنامه ریزی آزمایش های بالینی شامل 6,000 شرکت کنندگان در آن را به زودی تبدیل خواهد شد روشن که آیا این واکسن است که در واقع به عنوان امیدوار کننده به عنوان آن در حال حاضر به نظر می رسد.

دانشمندان در آکسفورد Jenner, موسسه تحقیقات واکسن تا به حال یک بیت از یک سر شروع NYT گزارش. آنها در حال کار بر روی یک شتاب گاهشمار چرا که آنها قبلا نشان داده است که واکسن شبیه به یکی از آنها در حال حاضر در حال توسعه است که تلقيح در برابر های مختلف coronavirus بود امن برای استفاده در انسان است.

که اولین معیار مهم برای تصویب قانونی اما نه با هر وسیله تضمین می کند که واکسن جدید کار خواهد کرد.

“این است که بسیار سریع بالینی برنامه” امیلیو Emini یک واکسن مدیر برنامه در بنیاد بیل و ملیندا گیتس گفت: NYT.

حتی در بالای تست شتاب این گروه نیاز به یک اورژانس تایید از دولت انگلیس اگر آن را می خواهد به ضربه که سپتامبر هدف است.

اما اگر همه چیز را دقیقا همانطور که برنامه ریزی شده نیویورک تایمز گزارش می دهد که این گروه خواهد بود قادر به ارسال میلیون ها نفر از واکسن پس از آن اجازه می دهد شروع تلقيح برنامه های چند ماه جلوتر از زمان جدول زمانی.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>